Jump to content

Acc problem


Recommended Posts

E ovako. Ostavio sam akaunt da trune jos kad je catalysm izasao, i sada bi preko drugara da ga pokrenem sa SOR.

Problem je u tome sto je drugar sa kojim sam delio account promenio mail(samim tim i username).

Kada udjem na akaunt sada, wow je na starter eddition, a kada ukucam wotlk ili bc key da ga upgradujem kaze ovo:

This key is no longer in use!

Some game keys can no longer be used, since the expansion packs they are associated with are now included for free as part of their core game.

Vrlo sam ne upucen trenutno u sve sto ima veze sa accoutima, tako da mi je svaki savet od koristi.

Moguce da on nije uradio MERGE kada je menjao mail?(mada to nema veze, samo je mail menjao)

Ne znamo onaj prvi mail na koji je bio registrovan account, ali imam kod sebe sve kutije sa cd-keyevima, moze li se resiti ovo na bilo koji nacin osim pozivom blizzarda?

Link to comment
Share on other sites

Na koga je registrovan acc? Ako je registrovan na tvoje ime, napravi ticket, imas tamo default pattern koji ce ti traziti sliku nekog dokumenta (licna karta/pasosh), napisi im u napomeni da nemas pristup mailu i ostavi novi mail, resice ti sve za ~3 sata. I da, nemoj slucajno da im govoris da si shareovao acc, reci da je hackovan bla bla.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...