Jump to content

RPG in space


KadeshiAmbassador

Recommended Posts

evo kupih mikro sa DVDom danas i naletim na EKSTRA demo igru Star Wolves. Inace igra je izasla pre par meseci. A evo i link:

http://www.excalibur-publishing.com/starw.htm

OVO MORATE IGRATI.

Na sajtu pise da je RPG pa sam je ovde stavio.

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

bash ovih dana igram dotichnu igru i odushevljen sam !!!! ali postoji jedna mala zachkoljica... developeri jesu igru zamislili kao rpg ali su na kraju morali totalno da je uproste pa su rpg elemeni krajnje elementarni... ali opet chini mi se da ima vishe rpg elemenata nego u recimo diablu :))

dakle pricha se delimichno menja u zavisnosti kako igrate... kao placenik ili kao pirat

kao sumaniti placenik imacete extra zlata do jaja a ako ste pirat imacete retku opremu u ponudi...

ne znam da li je josh neko igrao igru posto imam par pitanja a sama igra je loshe proshla kod kritike jer su svi ochekivali novi elite ilibash pravi rpg u svemiru...

igra vise lichi na nexus (koji je slichan po ivdjenju homewordlu) sa tim da ima mnogo manje mikromenadzmenta u toku borbe (znachi nema ni prozivodnje jedinica)

mene je za sada odushevila igra

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

rakete i laseri do ovog dela gde sam ja... nabavio sam neki heavy fighter koji nosi dva heavy oruzija :) i jednostavno rula... opali dva puta i pa-pa ;) mada nemam pojma dokle sam stigao ja sam se reshio berserkera tj unisthio sam onih chetiri-pet flota

puf kako se lozim na ove svemirske zavrzlame

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Takodje.

Igra ima 3 kraja.Dobar,los i zao.Nije sala.Svidjaju mi se neki od skill-ova koji mogu da se koriste.Dva karaktera prizivaju jos figtera da ti pomognu.Zahvaljivao sam tvorcima na toj opciji.Svidece ti se jedna misija gde treba da "ukrades" 2 tudjinska fightera.Tu sam skupio mali milon njih za upotrebu [}:)]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ella,mislim da se tako zove, je AI koji moze da pozove brodove i neka riba iz mornarice koja ti se pridruzi ona je jos ludja,poziva samo heavy figtere.Sad kad malo bolje promislim,Ella je AI iza prekursora,zar ne?Vanzemaljci dolaze kasnije.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

iju al ja imam da igram onda... pa ja ni do prekursora nisam dosao :)

uf kako mi je legla igra ko budali shamar .. nekako je bas degustiram sa uzivanjem 2-3 sata dnevno... da dobio sam iskreno prvu vestacku inteligneciju,posle unistenja berserkera, koja poziva berserkere (btw jel postoji kasnije u igri mogucnost da se koriste njihovi oni laseri na kojima sam zaradio bogastvo prodavajuci ih)

u principu igram misije da ocistom celu mapu na kojoj sam, pokupim opremu prodam i nabudzim fajtere i mothership (upravo nabasah na neki heavy laser od 65k mislim da ima 45/45 demagea :) blah kako sam se naprzio (ili sam toliko zagorao sa igrama da bih igrao bilo sta)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vidis opet sam pogresio.....

Ella je AI iza berserkera,onih malih bezpilotnih koji najbolje padaju kad koristis rakete.

Prekursori su stara rasa vanzemaljaca koja je izgradila kapiju i .... tajna.

Aliens su rasa vanzemaljaca protiv kojih ces da se boris kasnije,figteri su im bele boje.

Da lasere mozes da koristis i od berserkera i od prekursora i od aliena,posebno su zanimljivi alieni jer imaju oruzje po principu nanobota koji ti polako ali sigurno grickaju oklop i berserkeri koji imaju najbrzi short range laser u igri.

Najjaci rad je sa missile expertom,i onaj njegov spam skill,potrosim sve rakete ali sta god je bilo na meti je mrtvo [:)]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

hej jel moze neko da mi posalje igru postom, nemogu da je nadjem ni u Novom Sadu ni u Sremskoj mitrovici...platicu i postarinu i diskove i plus 100din po disku.

Sto ce reci 250 din + postarina.

Ajde ljudi pliZZZZZ...

Edited by Zoltrix

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...