Jump to content

Recommended Posts

Super ljudi,bice nas dosta samo da svi ispostuju i da dodju,krajem avgusta i pocetkom septembra ce sve tacno da se zna.

Odlucili smo da idemo na bolju varijantu a to je da ulete neki veci sponzori i da nagrade budu vece,da event bude propracen medijski i da ovo bude jedan od jacih turnira u zadnje vreme(U Evropi)

 

U planu je takodje 2v2 Showcase match,legende srpskog Wacrafta mogu da naprave team i da se suoce sa sadanjim igracima.

 

Sve u svemu,planirajte ovaj dogadjaj bice super. 

 

Ako neko hoce practice ja cu ovim dana malo da igram,nek udje na W3Arenu ili Bnet channel clan ''WAM'' tu cemo biti Ajk i ja. 

 

Cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

E pa ovako drugari,turnir ce najverovatnije biti 25 Oktobra(samo cekamo da nam KGB potvrdi) ako ne dodje do nekih promena mada ne verujem.Bice 16 igraca(4 grupe po 4) prolaze prva dva.Mogu svi da se prijave a mi cemo da izaberemo igrace za koje mislimo da mogu da igraju egal meceve sa ovim igracima koji su pozvani.

1.Ajk(NE)
2.Rudan(NE)
3.Padash(NE)
4.Aramachus(UD)
5.Virus(UD)
6.Qlimax(ORC)
7.Aca(ORC)
8.Coolno2(ORC)
9.Atr.Ghost(HU)
10.Neksy(HU)
11.atheistP(HU)

 

Nemamo vremena ni ja ni drugar da pravimo turnir od 32 igraca ili za nesto vise od 16 za sad,nadamo se da cemo u skoroj buducnosti da organizujemo i tako nesto.

Svi su pozvani da dodju na event,da se druzimo,da odigramo po koju partiju i tako :) 

 

System - BO3 

Maps - Turtle Rock,Twisted Meadows,Echo Isles,Terenas Stand,Amazonia,Last Refuge,Secret Valley,Nomad Isles,Ancient Isles 2.

 

U grupama BO3(svako sa svakim) i sve ostalo BO3 osim finala(BO5) 

 

Prijava je 700 dinara a nagrade cemo znati za koji dan(verovatno ce biti novcane za prvo drugo i trece mesto) 

Link to comment
Share on other sites

ja dolazim ako dolazi Vladica!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...