Jump to content

lil help


debill

Recommended Posts

Ne.

Nerf je vec najavljen u patchu,a do expanzije ce jos 2 puta da ga nerfuju itd.

Zakljucak : neces biti kao warrior u Wotlku.poz

Deo nerfa je vec pao. Dobijam duplo manje mane na svakom judgementu. Plus sam primetio i da mi se demidz smanjio, ali moram jos da proverim. Pu jebem ti General forums i svu kuknjavu...

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Deo nerfa je vec pao. Dobijam duplo manje mane na svakom judgementu. Plus sam primetio i da mi se demidz smanjio, ali moram jos da proverim. Pu jebem ti General forums i svu kuknjavu...

isto sam i ja primetio ffs. Svi jebeno kukaju a na 80 kad svi budu imali 15k+ hp pala ce biti go kurac. Barem tako pricaju ovi sto su dingovali na beti. Inace arcane mage je isto op a niko ni ne spominje nerf.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

isto sam i ja primetio ffs. Svi jebeno kukaju a na 80 kad svi budu imali 15k+ hp pala ce biti go kurac. Barem tako pricaju ovi sto su dingovali na beti. Inace arcane mage je isto op a niko ni ne spominje nerf.

Levelovanje na beti:

70: Dolazi mi ret paladin, udara mi crusadera za 12.7k (ja imam 11.6k hp u dps gearu), znaci one shotted.

74: Ista situacija kao pre, samo sto sada imam 13k hpa, opet sam umro u roku od 1.1 sec.

80: E sad sam specovao prot, imam 27k hpa, dodje ret paja i ubije me dok traje jedan jebeni stun.

"Go kurac", al` malo sutra.

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Levelovanje na beti:

70: Dolazi mi ret paladin, udara mi crusadera za 12.7k (ja imam 11.6k hp u dps gearu), znaci one shotted.

74: Ista situacija kao pre, samo sto sada imam 13k hpa, opet sam umro u roku od 1.1 sec.

80: E sad sam specovao prot, imam 27k hpa, dodje ret paja i ubije me dok traje jedan jebeni stun.

"Go kurac", al` malo sutra.

Znaci lol decko o cemu ti pricas.....

Sto gledas paladina samo?

Sto nisi pustio pve maga,locka,elemental shamana da divlja po tebi? mislis nebi dobio isti efekat?

Kad je neko OP to znaci da je on mnogo jaci u odnosu na druge,ne po skillu, nego spellovima itd

Neshvatam te

Ti hoces reci da je pala OP?

Pored Maga koji SAMO radi instant spellove po 3,4k ?

Pored rogua koga vise nikad neces pipnuti zbog disarma kog je dobio,30 sekundi evasiona( slucaj warrior)a lock,mage,elementalac i druge klase nikad mu nista nisu mogle ako imas skill

Pored Prot warra koji je Atm uvek prvi ili drugi na DPSU a tank je? zapitaj se

Pored Shadow PRiesta Koji je oduvek divljao i sada divlja

Pored Enha shamana koji ima 2wF na weps i totem WF koji daje 16% na haste ? alo znas li ti sta je to bre.......

Mrzi me da kucam vise.....to je moje misljenje i ne branim paladine,naprotiv MRZIM ih od tbca jer su dosli u hordu .. :>

ali pricam sta je istina.....pa nemozes ti da svi budu isti , ako paladin tebe udari za 14k ti zelis i healer da te udari macom za 14k?

Na mom serveru smo imali Lika koji ima sve levele 70 klase i sa svakim preko 2500 rating u 2v2 timu,a pola charova su full merciles bili sad u s4. Za njega niko nije bio OP? ili je on svima govorio OMG OUTGEAR FTL ;( i am on 1400 rating like every pver...

POenta je da svaka klasa ima drugu prichu evo ukratko

Kratko pitanje.

Dodje warrior ispred Durotara i dueluje Frost maga i mage ga odvali,onda dodje rogue i dueluje maga i Rogue maga odavli,zatim warrior dodje i dueluje rogua i warrior ga odvali.

aj sad ti meni objasni ko je tu najaci :)? pa niko svi su isti...samo se vrti u krug itd itd .........

Neznam mozda neumem lepo da objasnim koliko ja to shavatam savrseno,sve u svemu PVE-PLayer Versus Environment.

Edit * Brate ti ceo zivot radis PVE to je jedan jebeni noskill najgori u kome se kockas , shvatas nema tu SKILLA

hocu reci pala je jak kad stoji i udara al ko ce da pusti da stoji i udara osim tebe,jer nekim klasama on nemoze ni da pridje a kamoli da stoji i udara ko u pveu...

pa cak ni u pveu secem kurac ako moze da outdpsuje maga,locka..

pa nece u areni taj isti paladin da stoji i da udara nekog , bre pa to jedino ako igras na 1300 rating ROFLMAO........

........nemam pojma nek neko procita moza i ukapira sta sam hteo da kazem

Edited by BGDPRO1

Kupujem Paladina samo da nije Tauren ili Troll, Moze gnome ili Undead.PM

Link to comment
Share on other sites

dobro je sto objasnjavas liku koji igra u jednoj od najjachih PVE guildi na svetu sta je pve :DDDD a ostalo necu ni da komentarisem... taj rogue sto ga warrior odvali u duelu je retardiran ukratko :)

Ja sam rekao rogue SADA posle patcha odavljuje svakog warriora

A pre patcha je svaki warror Rogua jeo...sad cu da vidim mozda sam se u kucanju zajebo....

Sta je NIhilum ? najaci PVE guild na svetu?

A sta tu ima da se hvali jbt?

zato sto je No lifer ? zato sto igra wow 23 sata dnevno a 1 sat ceka da udje na realm?

idalje neshvatam :)

Kupujem Paladina samo da nije Tauren ili Troll, Moze gnome ili Undead.PM

Link to comment
Share on other sites

pa recimo da je nihilum jedan od najjachih da.. a to da li je no lifer ili nije... to je vec njegov izbor chinjenica je da mozes jedino njega da pitas da ti objasni nesto povodom pve-a a ne ti njemu da objasnjavas sta znachi :)

a za ovo posle patcha pa ne znam ... moj drugar igra roga i nije mi se bash zhalio da ima problema s warrovima

Link to comment
Share on other sites

pa recimo da je nihilum jedan od najjachih da.. a to da li je no lifer ili nije... to je vec njegov izbor chinjenica je da mozes jedino njega da pitas da ti objasni nesto povodom pve-a a ne ti njemu da objasnjavas sta znachi :)

a za ovo posle patcha pa ne znam ... moj drugar igra roga i nije mi se bash zhalio da ima problema s warrovima

Kek , moj svaki char je imao Gladiator Titulu,na prvom sam imao HW ostalim ne.jer su posle tbc napravljeni....

Nebra to je njegova cinjenica upravu si :) nek umre za kompom ako oces tbh nOt my prob.al lik prica neke nedefinisane stvari :)

LOL da me uci o PVEU?

burazeru ja sam PVE iskilovo iz samo 2 filma i uradio isto sto i on samo malo kasnije

- How To illidan

http://www.youtube.com/watch?v=G3LC1rCp9hE -kil'jaeden

Tbh sto sam ja uradio U pVPU on nikad nece uspeti

2 pojma brate......... PVP - PVE

Video sam guild name na sylvanasu zove se : I failed in PVP so i PVE :>

poz :)

Kupujem Paladina samo da nije Tauren ili Troll, Moze gnome ili Undead.PM

Link to comment
Share on other sites

ZASTO ? Zasto sam znao da ce da me ispravi ?

Btw NerbA!! lik mu se zove Nermin!

I Bgd, pa jebem mu mater , cela fora u PvE-u je da nesto uradis pre retardiranih upustava.To moze i slepi majmun invalid koji se zove Ipwnboss ako mu das dovoljno vremena.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Ajde ti lepo izlevelujes neku klasu koja ti je zanimljiva za igranje, i koja te nece smoriti? Sta mislis o tome?

Ja bre igram paladina od kako je izasla igra, i svih ovih godina trpim nerfove i to sto sam bulja u odnosu na druge klase. Ali mi je ekstra zanimljiva klasa, i zato je i igram. Pa nije valjda cela poenta wowa da budes baja u BG i arenama? Kao izlevelujes FOTM klasu meseca, i karas sve po arenama, pa kada ga nerfuju skocis na drugu? Pucaj se odmah u glavu ako si takav (hint i ostalima koji to isto rade).

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Znaci lol decko o cemu ti pricas.....

Sto gledas paladina samo?

Sto nisi pustio pve maga,locka,elemental shamana da divlja po tebi? mislis nebi dobio isti efekat?

Kad je neko OP to znaci da je on mnogo jaci u odnosu na druge,ne po skillu, nego spellovima itd

Neshvatam te

Ti hoces reci da je pala OP?

Pored Maga koji SAMO radi instant spellove po 3,4k ?

Pored rogua koga vise nikad neces pipnuti zbog disarma kog je dobio,30 sekundi evasiona( slucaj warrior)a lock,mage,elementalac i druge klase nikad mu nista nisu mogle ako imas skill

Pored Prot warra koji je Atm uvek prvi ili drugi na DPSU a tank je? zapitaj se

Pored Shadow PRiesta Koji je oduvek divljao i sada divlja

Pored Enha shamana koji ima 2wF na weps i totem WF koji daje 16% na haste ? alo znas li ti sta je to bre.......

Mrzi me da kucam vise.....to je moje misljenje i ne branim paladine,naprotiv MRZIM ih od tbca jer su dosli u hordu .. :>

ali pricam sta je istina.....pa nemozes ti da svi budu isti , ako paladin tebe udari za 14k ti zelis i healer da te udari macom za 14k?

Na mom serveru smo imali Lika koji ima sve levele 70 klase i sa svakim preko 2500 rating u 2v2 timu,a pola charova su full merciles bili sad u s4. Za njega niko nije bio OP? ili je on svima govorio OMG OUTGEAR FTL ;( i am on 1400 rating like every pver...

POenta je da svaka klasa ima drugu prichu evo ukratko

Kratko pitanje.

Dodje warrior ispred Durotara i dueluje Frost maga i mage ga odvali,onda dodje rogue i dueluje maga i Rogue maga odavli,zatim warrior dodje i dueluje rogua i warrior ga odvali.

aj sad ti meni objasni ko je tu najaci :)? pa niko svi su isti...samo se vrti u krug itd itd .........

Neznam mozda neumem lepo da objasnim koliko ja to shavatam savrseno,sve u svemu PVE-PLayer Versus Environment.

Edit * Brate ti ceo zivot radis PVE to je jedan jebeni noskill najgori u kome se kockas , shvatas nema tu SKILLA

hocu reci pala je jak kad stoji i udara al ko ce da pusti da stoji i udara osim tebe,jer nekim klasama on nemoze ni da pridje a kamoli da stoji i udara ko u pveu...

pa cak ni u pveu secem kurac ako moze da outdpsuje maga,locka..

pa nece u areni taj isti paladin da stoji i da udara nekog , bre pa to jedino ako igras na 1300 rating ROFLMAO........

........nemam pojma nek neko procita moza i ukapira sta sam hteo da kazem

TLDR.

E sad ovako, posto mislis da si bogom dani PVP BOG. Ja nikada nisam niti cu gotiviti jebeni PvP u WoW-u. Iz jednog prostog razloga - MA STA URADIO BLIZZ nece biti balansirano nikada. Zasto? To tebi ostavljam da skapiras kad si tako sveznajuci. Gledam bre lika kako igra ovde, nema 1 bind, sve KLIKCE, i ima 2100 rating kao Ret pala.

Koliko vidim ovde imao si sve sem shouldera iz datog seta, sta je bilo, problemi sa skillom ili "visa sila"?

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...p;#entry1262751

Ja PvP ne igram, ali da hocu dosao bih do full brutala i glad ranka kako ocu (imamo druida koji je bio svo vreme Arena, znaci od sezone 1, 2-5 rank u svetu i kome apsolutno nije problem da me "izboostoje" ako ja pozelim).

Nolife? Izvini mr. I-must-play-10-games. Ja raidam 2-3 SATA nedeljno maximum vec duze vreme, a reci mi koliko ti utrosis vremena na PvP?

PvE ne treba skill ? Ok, idi gledaj filmice i bubaj taktiku napamet, ono sto sam ja radio je bez filmova, bez taktike, dodji i lupaj glavu sta da radis kada i sta sve moze da ti se desi, a onda sklopi plan da taj encounter pobedis, a ne da te neko uzme za rucicu i da ti celu turneju instance.

De je Skill u HUMPOVANJU JEBENOG PILLARA ?!

Edit:

Zasto gledam paladina? Zato sto NIJEDNA druga Klasa ne moze da 1shotuje warriora. Ne izadjes iz stuna i umres, e to nije balansirano niti realno.

Realno stanje: Paladin u t4/5 mixu retri spec, radi isti dps kao i full sunwell geared char trenutno.

Jos realnije stanje: I pored nerfova nece biti osakacen kao sto se misli, u Wotlk raidovima sto smo radili na beti, pala u premade opremi (pvp sranja), je top 3-5 na dps-u.

Brutalna istina za tebe: Previse lupetas, ne sija tebi mudrost iz dupeta, kao ni meni, ali da bi uopste imao "pravo" da me spustas za neke stvari, prvo ih VIDI I TESTIRAJ a ne prosipaj idiotizam.

Edited by zheggy

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...