Jump to content

dobar blog o HOT-u


Recommended Posts

jes, to je bilo sjajno, takodje zanimljiv je i blog progaming tales koj' pise jedan relativno nepoznati francuz progamer sa pocetka decenije, ne samo sto govori o svom zivotu i bedi sa pocetka progaminga nego dosta prica i o opstoj situaciji, kako su stvari funkcionisale, i o dosta poznatih progamera sa kojima je bio ortak (intotherain, grrrr..., itd)

http://www.teamliquid.net/blogs/viewblog.php?topic_id=68536

ovo je prva prica, zasad ih ima 10 i neke kasnije su prilicno duge, da vidite ostale samo kliknite blog dugme u njegovom postu.

Link to comment
Share on other sites

lol

koji uzhas

inache, secam se da sam jednom nekom od tih likova oko kojih se pre dizala frka upao da obsujem partiju. neki pub gejm, nishta bitno. chovek je krenuo da vrishti na mene jer sam ja tako otishao i krenuo da sisam minerale negde :))))

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Da taj ggsven :). Pricao sam sa jednim likom sa kojim sam igrao EVE u 4S-u. Stariji covek 35-40 je imao tada (ima 4to dece lik) koji je iz Norveshke a ovde je doshao na WCG. Nikada nije igrao starcraft ali je gotivio i iz price se ispostavi da je taj SvenGG njegov drugar sa posla ako se dobro secam. Izmedju ostalog taj lik mu je i pokazivao SC i tako ga je ovaj zgotivio. Ono shto je interesantno u toj prici je da je Sven srbin =).

edit - pardon norveshke, napisao sam shvedske prvo [:D]

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...