Jump to content

FIFA 09


F@ke®

Recommended Posts

Ma igra je skroz super grafika je mnogo bolja !!! ali realno slusao sam te likove sto prave igre (ne sto prave fifu nego ljude iz Blizzard-a) da je godinu dana relativno mali period da bi se napravilo veliki korak koliki mi ocekujemo ! mada svidjami se ima promena ... samo ovako da nastave i bice sve ok ... jedva cekam da vidim FIFU na PS 3 mora da je bruka [:D] sta god ljudi pricali o FIFI i PESU na PS3 je prosle godine bila bolja FIFA .... nadam se da ove godine nece razocarati [:D] FIFA RULZ [:D]

OVO JE MOJ LJUBILARNI 111 POST .... [:D][:D][:D]

Edited by F@ke®
Link to comment
Share on other sites

Evo tu sam.

Nije me bilo na WCG jer sam bio na moru, a realno nisam baš mnogo igrao preko leta, pa ne bih ni mogao mnogo da uradim.

Ova mi se fifa sviđa. Jel legend patch radi sa crackovanom igrom?

I šta donosi ovaj patch 1?

Jel igra neko od vas DIP da se nađemo na netu?

Sad sam prešo sa wireless na ADSL pa bi trebalo da mi je ping mnogo bolji.

Čuo sam da se svašta dešavalo na WCG, pa da mi ne biste objašnjavali, bacite mi link da vidim oko čega ste se prepucavali. Peđa nije baš hteo da mnogo piše o tome.

Pozz

Bez starca nema udarca [:D]

Desi djattooooooo [:D]

Naravno. Jel vidiš koji fudbaler mi je avatar?

Bez starca nema udarca

Link to comment
Share on other sites

Mi cemo veceras biti, pa mozemo da probamo ..,ali vidi ako nemas original onda nema sanse da cepamo, ovaj patch radi na originalu , tako da ne znamo da li radi na crackovanoj igri, juce smo imali problem sa padpatcerom1.0 videcemo da li ce danas biti u redu mi smo posle 20:00 na netu. pozz od brace

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Evo tu sam.

Nije me bilo na WCG jer sam bio na moru, a realno nisam baš mnogo igrao preko leta, pa ne bih ni mogao mnogo da uradim.

Ova mi se fifa sviđa. Jel legend patch radi sa crackovanom igrom?

I šta donosi ovaj patch 1?

Jel igra neko od vas DIP da se nađemo na netu?

Sad sam prešo sa wireless na ADSL pa bi trebalo da mi je ping mnogo bolji.

Čuo sam da se svašta dešavalo na WCG, pa da mi ne biste objašnjavali, bacite mi link da vidim oko čega ste se prepucavali. Peđa nije baš hteo da mnogo piše o tome.

Pozz

Naravno. Jel vidiš koji fudbaler mi je avatar?

Svasta se desavalo? U cemu? U ping pongu?

Nisam ti ja reporter CNN-a pa da pisem od A do Š !

Imaš tekst u SK 10/08, Kojotova strana... ako budeš hteo da znaš tačne vesti dođi lepo na wcg sledeće godine pa vidi... toliko

P.S. Link? Koji link? Prepucavali? kada? Hoću i ja da znam?!

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Shta otjete vas dvojica, burazeri pa ste josh igrali polufinale? Sledetje godine mozhda i neshto vishe, stepenik po stepenik, shta se bunite, malo vam je? [:D]

Final - 25 May 2005 20:45 (local time) - Atatürk Olimpiyat Stadium - Istanbul

MILAN 3-3 LIVERPOOL

(Maldini 1', Crespo 39', 44') (Gerrard 54', Šmicer 56', Xabi Alonso 60')

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

@Starbak: Pogodio si pravu u metu :)

To je bio i moj prvi utisak kada sam prešao sa PES6 na FIFU - kao da je u pitanju ista igra samo novija verzija, dok recimo taj osećaj uopšte nemam kada igram PES2008 ili 2009.

FIFA na PCju i na PS3 praktično jedino nosi isto ime a što se tiče samog gameplaya, fizike, atmosfere - totalno drugačija igra. Ljudi iz EA Sportsa to opravdavaju time da kada bi napravili istu verziju kao što je na PS3, da bi samo 10% kompjutera na tržištu moglo da podrži te zahteve pa su se zato nažalost rešili za profitabilniju opciju.

Elem, FIFA na PS3 je mnogo više balansirana izmedju napada i odbrane u odnosu na PES. Rezultati tipa 6:0, 7:2 i sl. mogu da dodju u obzir samo ako si izuzetno superiorniji od protivnika a ovaj nema nameru da se povuče i "stane na loptu". Mnogo više se baca akcenata na strpljivo gradjenje napada umesto klasičnog trčanja po bokovima i dodavanja nazad u peterac.

Uglavnom se sve kreće do 2-3 gola po utakmici kako zbog toga što nije moguće trčati svih 90 minuta sa R1 stisnutim tako i zbog favorizovanja odbrambenih igrača u direktnim duelima.

Novina od ovog serijala jeste uvodjenja nečega što bi nazvali "strelicama". Samo, za razliku od uobičajenog random raspoloženja, FIFA strelice dodeljuje na osnovu njihovog nedeljnog učinka u realnosti i te strelice variraju od nedelje do nedelje.

Zato me i zanima - ima li nekoga ovde ko igra na PS3 online FIFU? Koliko sam ja imao iskustva, stabilni 128kbps upload je dovoljan da igra teče kao offline i sa strancima tako da su online utakmice jako zanimljive.

Edited by Atlantis
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

SenkaIvke 1

Senka

Ivke

evo malo golova od brace pozzzz

votes =====glasajte koji vam se svidja

@Starbak: Pogodio si pravu u metu :)

To je bio i moj prvi utisak kada sam prešao sa PES6 na FIFU - kao da je u pitanju ista igra samo novija verzija, dok recimo taj osećaj uopšte nemam kada igram PES2008 ili 2009.

FIFA na PCju i na PS3 praktično jedino nosi isto ime a što se tiče samog gameplaya, fizike, atmosfere - totalno drugačija igra. Ljudi iz EA Sportsa to opravdavaju time da kada bi napravili istu verziju kao što je na PS3, da bi samo 10% kompjutera na tržištu moglo da podrži te zahteve pa su se zato nažalost rešili za profitabilniju opciju.

Elem, FIFA na PS3 je mnogo više balansirana izmedju napada i odbrane u odnosu na PES. Rezultati tipa 6:0, 7:2 i sl. mogu da dodju u obzir samo ako si izuzetno superiorniji od protivnika a ovaj nema nameru da se povuče i "stane na loptu". Mnogo više se baca akcenata na strpljivo gradjenje napada umesto klasičnog trčanja po bokovima i dodavanja nazad u peterac.

Uglavnom se sve kreće do 2-3 gola po utakmici kako zbog toga što nije moguće trčati svih 90 minuta sa R1 stisnutim tako i zbog favorizovanja odbrambenih igrača u direktnim duelima.

Novina od ovog serijala jeste uvodjenja nečega što bi nazvali "strelicama". Samo, za razliku od uobičajenog random raspoloženja, FIFA strelice dodeljuje na osnovu njihovog nedeljnog učinka u realnosti i te strelice variraju od nedelje do nedelje.

Zato me i zanima - ima li nekoga ovde ko igra na PS3 online FIFU? Koliko sam ja imao iskustva, stabilni 128kbps upload je dovoljan da igra teče kao offline i sa strancima tako da su online utakmice jako zanimljive.

te strelice variraju da li stavis form on ili off naravno igras uvek na FORM OFF i to je to

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...