Jump to content

FIFA 09


F@ke®

Recommended Posts

Hm... igrao sam je i smorio sam se jer su mi davali neke bzvz golove... a ja shutnem 20 puta za tekmu i golman mi odbrani sve... ali to se vezhba, ne brinem se [:D]

Final - 25 May 2005 20:45 (local time) - Atatürk Olimpiyat Stadium - Istanbul

MILAN 3-3 LIVERPOOL

(Maldini 1', Crespo 39', 44') (Gerrard 54', Šmicer 56', Xabi Alonso 60')

Link to comment
Share on other sites

ae par pitanja

1. imam logitech precision gamepad i kretanje u desno u igri mi ne radi a pad je potpuno ispravan, radi normalno u drugim igrama i u fifinom meniju. isto mi se deshavalo i na demou. radilo je dok nisam pokushao da namestim kontrole za gamepad, koje sam potom vratio na default. ima li neko ideju o chemu se radi ?

2. kad pokusham da namestim kontrole za gamepad postoji through ball ali ne mogu da mu dodelim nijedan button ?

3. da li postoji nachin da se fiksira visina kamere, da ne moram da podeshavam svaki put na pochetku mecha ?

4. koja su podeshavanja i pravila po kojima se fifa igra na turnirima ?

hvala unapred na odgovorima :)

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Izvini ali moram da ti kazem da je taj gamepad dosta los ! I sa tim gamepad neces imati sve kontrole u FIFI 09 ! To ti pricam iz iskustva ... Kameru namestis na utakmici i i kad izadjes i Kliknes Save Profile i ostace sacuvana sledeci put neces morati da namestas kameru .... A pravila na turnirima odredjuju organizatori turnira nisu na svakom turniru ista pravila ....

Edited by F@ke®
Link to comment
Share on other sites

dal je moguce da ne mogu da menjam dresove pred tekmu u manager modu? mislim, ono, igram tekmu, oni skroz beli, ja skroz beo sa crnim prugama na carapama, lepo mos samo da kvitujes i izgubis 3-0 sluzbeno...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Naravno da mozes da menjas pred svaku utakmicu dresove samo malo bolje pogledaj !

ajde leba ti kazi mi posto ne mogu da nadjem

edit:

naso sam, ladno je skroz pre tekme, ja sam mislio da je odma pre kad se bira kontroler

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

U glavnom meniju ides na MY FIFA 09, pa GAME SETTINGS, pa na SYSTEM i opciju REFEREE stavis OFF, i sudija dobija novi nevidljivi dres..... [8D]

Neke magije se ovde bacaju... :D

Molba svim fifa igrachima koji su istrazili ili jos istrazuju novu FIFU, da okace slike ili sta vec za lakse snalazenje drugih igracha.

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

izgleda momci da je zajebano imamo original ne moze posle instalacije da se udje u igru ako ne mate net , mora da budete online, onda stvarate account ali morate da imate za online instaliran i menager znaci on 5 gb i fifa 6gb....... 11 ili 12 gb otprilike javicemo dok isprobamo.......................................................................

.. ok samo prvi put treba net dok se ne stvori account posle ne treba tolikoo idemo da peglamo e ako se neko sjebo ili ne moze da se snadje 0659560467 senka uvek zovite pomoci cemo

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Da ne bude da sam separatista :DDD

Cool je ..rezultati ce biti 20-20 za par mesci.... [:(!] [:(!] [:(!] jedino ako nam pomogne Rebba pa napravi padpatcher i time ohrabri goshu [:D] pa mozda bude 10-10 :D

AE cepajte (se*** puno) [:D][:D][:D]

www.tabrate.com visit us :)

LET'S PLAY FOOTBALL ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...