Jump to content

Recommended Posts

I cemu nov topic.. Koja glupost :O

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Brate nema sta da se diskutuje, nemoj odma 'zbog idiota kao ja' i te fore jer te nisam nista prozivao. Topic ti je debilan realno i nema sta da se prica, mogao si da spomenes furya ako ti se svidja kako igra u drugom topicu a ne da pravis nov sa pola recenice u sadrzaju i da ljudi gube vreme citajuci.

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Lik je uvek bio prisutan ali se ne secam da je uzeo neki tur ili wcg.Nekako mi je uvek bio jadan pocevsi od one partije gde moli ghosta za free win...

fury sigurno nije trazio ghostu free win jer je gubio ili je ovaj bolji, nego ga je pitao na pocetku partije da izadje da bi stigao valjda deadmana i kos nekog rusa na ladderu... na kraju je posteno napisao gg i izasao.

Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

Brate nema sta da se diskutuje, nemoj odma 'zbog idiota kao ja' i te fore jer te nisam nista prozivao. Topic ti je debilan realno i nema sta da se prica, mogao si da spomenes furya ako ti se svidja kako igra u drugom topicu a ne da pravis nov sa pola recenice u sadrzaju i da ljudi gube vreme citajuci.

Udri ga kolega .da zaradimo za leba ...izlomi mu rebra,nedaj mu bega ^^

Link to comment
Share on other sites

Ako procitas moj post videces da nisam napisao idioti kao ti,pogresio sam namerno,ali dobro je da si se nasao,izvini stvarno nisam nasao topic o pomentom igracu ovo je forum ljudi mogu da postuju diskutuju ako ti se ne svidja ignorisi ne citaj ili citaj nebitno valjda za toliko znas ljudi gube vreme na razne stvari to je licno svako gubi vreme na sta oce sta si ti sad neki savetnik pa ajde da te i pitam...po tebi u kom topicu sam trebao ovo da stavim posto sam ja nov na forumima ovim domacim molim te uputi me...

Link to comment
Share on other sites

U cemu je tvoj problem? Posto si nov na forumu nemoj da otvaras debilne topike mada iskreno me boli kurac al cisto sam iskomentarisao jer mi je tako doslo, to ti je savet od mene. Vise ne postujem na ovom topicu niti citam ista. I ne znam tog albu iz turije.

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

U cemu je tvoj problem? Posto si nov na forumu nemoj da otvaras debilne topike mada iskreno me boli kurac al cisto sam iskomentarisao jer mi je tako doslo, to ti je savet od mene. Vise ne postujem na ovom topicu niti citam ista. I ne znam tog albu iz turije.

opusteno navataj lika izkidacemo ga ko picku ti si meni pomaogo kad smo se sa mizom napusavali :D:D

Edited by imbacule
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...