Jump to content

Pomoc!


riO)

Recommended Posts

Imao sam neki prob,morao sam windows da reinstal,zatim sam instal war3/frozen throne,i nisam mogao patch da update iliti da skinem sa "bneta"

Skinuo sam sa ovog sajta http://rapidshare.com/files/128552578/WCII...h.rar.html,onda ga i instalirao,zatim nisam mogao startovati war3...Zzz

Probao sam sa ovime http://liczniki.org/warfix.html (sto mi je ranije uspelo)

Sada zabode posle odredjenog vremena i samo izadje..

Aj ako neko zna nesto nek pomogle...

Link to comment
Share on other sites

sta je od ovog:

1)nece da upali wc3 uopste

2)krene da se kaci na bnet pa nece da skine update

3)skinuo je update i sad nece da sljaka

u stvari.. uninstall wc3 - > izbrisi folder - > sve install lepo i trebalo bi da sljaka.. ako nece da se nakaci na bnet ili nesto buguje verovatno si samo reinstall umesto da prvo formatiras pa ti je ostalo djubreta po hardu

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

@ Nije hteo da mi skine patch sa bneta,

Onda sam skinuo sa onog sajta @imas link gore, i sad nece da startuje war3 "the ordinal 570 could not be located in the dynamic link libary storm.dll."to mi izbaci..i onda kao "retry" "cance" ko da nema cd unutra...

@ i da instalirao sam sa obicnim cd-ovima,a uzeo sifre sa originala, ne znam dal i to ima neke veze.?!?

Link to comment
Share on other sites

najverovatnije ti je ostao krsh po win-u ... trebao si da skines patch s blizzardovog sajta , nije iskljuceno da si skinuo neki trojanac/password stealer ili nesto slicno

moj savet format c pa pici dalje.. ako budes dizao xp i izbaci no cd key found imas za to resenje u drugom topicu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...