Jump to content

WTS LOTRO acc


Recommended Posts

E ovako, prodao bi LOTRO acc (Lord of the rings online). Imam full info moj je acc. Moze da se kaze da prodajem prazan zato sto na njemu imam samo nekog 16-17lvla (nesecam se tacno...), klasa je champion.

Isto je MMO kao wow, odlicna grafika, dobra je igra...

Evo link, pa pogledajte kako je itd... http://www.lotro.com/

Prodao bi acc za oko 1000din ili bih dao za 1000g na stormreaver EU-allance. Uz acc dajem i kutiju sa CD-ovima tako da nemorate da skidate sa neta.

(Igra je placena 2200din)

Javite na PM ili sms/poziv na 064/37-555-69.

Link to comment
Share on other sites

Kul, zlatna verzija na amazonu je 25e (plus 3e postarina) sto taman cena koju si ti platio.

Obicna verzija kosta 13,95e mada ima i za 5,11e (+3e postarina) sto izadje 8.11e. Imam ortaka u Nemackoj pa moze da mi posalje busom preko ovih sto dolaze kod nas.

Cisto primer da se moze dobiti nesto novije za manje para (650din) i besplatno mesec dana igranja. Kao sto sam sebi uzeo D&D Online za 15e a kasnije ortacima nasao za 5e po igri sto je bila smesna cifra.

E sad, za nekog ko nije u situaciji kao ja to bi mozda i bilo povoljno. Mislim da bi 10 jevreja bila dobra cena.

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...