Jump to content

Retardin


Silencer

Recommended Posts

Storm mi dao malo tips and tricks sinoc, cini mi se ok da sam odradio :p

Anyway trebju mi talenti za ovaj build znam za:

1) 5 / 11 / 45

2) 5 / 8 /48

Koristim ovaj drugi kolko se dobro secam sad je samo AP za Retri, since blizz je menjao spelldmg ? Nevazno to koja su vasa iskustva sa retri paladinom u 3v3 5v5 cak i 2v2 :P da znam koje timove da jurim :)

Cujem da je dobar Druid + Warrior + Pala... Sinoc sam odigrao 14 partija Pop (holy) warrior i ja kao retri ne mogu se bre pomerim sa 1500 ratinga lol :) Predpostavljam da je problem ja posto retri nisam uopste pipno u TBC...

Na sta je bolje da se oslonim na AP ili Critadin ? atm mislim da imam 28 Crit power unbuffed.

Iskreno svidja mi se retri pala :D lep je kao burst dmg....

Linkujte buildove za retri pala ako nije frx. Ae hocu da rerollujem dps ;P smoren sam sa spamovanjem 2-3 dugmeta :P

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Tako me je juce isekao neki retardin u ab-u. Resto shaman iza njega, wf totem i cao cao ja u par sekundi.

Mislim da bi ti bolje bilo resto druid & shaman sa tobom kao retardinom. Al to je samo nepotvrdjeno misljenje. Probaj pa vidi sta pali.

Evo Council of Mages 0:3 su dobili , ludi koreanci :)

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

retri paladin moze da bude potpuno ok u areni

moj burazer igra ret samnom kao bm hunterom

znaci,combo je prvo vrhunski zanimljiv

idemo prosto na nuke jedne mete,samo gledamo da pocnemo fajt negde daleko od pilara/na otvorenom,ja mu puknem intimidation i za to vreme aimed i odma' full nuke(osim ako ne cekamo drugu metu da se pojavi,onda isto samo kada izadje iz stelta ofc) twb,sve kuldaune palimo i udri.ja uglavnom napravim 70% dmga,dok pala interuptuje hilera sa hammerom/repentence i be racialom,mada pravi i on imba dmg.pokushavamo samo da(ako imamo 2x dps) da ih navucemo da biju njega i to je to.kada se to iskombinuje sa freedom/sacrifice/protection i ostalim sranjima,+ moze i da zahiluje "ok" :) extra combo,mi smo nadrkali do 1750 a ja u 4/5 s1 i 1 t4 gearu i vecinu partija shto gubimo gubimo od 2 dps-a koji nukuju mene tako da ce u s4 biti valjda mnogo bolje(trenutno je doticni na letovanju pa ne moze on da ti napishe shta i kako on radi).mada naravno cenim da ce stormscion mnogo bolje da ti napishe shta i kako ali eto i ja ono malo iz perspektive timmejta :p

*edit*

valjda je bolje da idesh na crit,zbog vengence-a ili kako se vec zove?

btw treba mi neki ok retri pala za 2v2 SADA ODMAH',da odigra sa likom od mog' burazera 10 partija

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...