Jump to content

Counter Strike server hosting


Recommended Posts

Kompanija e-trail nudi vam najjeftiniji (no steam) Counter Strike server hosting na Balkanu.

Uz svaki zakupljen server kod nas dobijate FTP pristup, putem kog imate maksimalu kontrolu nad vasim serverom.

U ponudi trenutno imamo Public, Clanwar, Deathmatch, Gun Game i AWP servere, ukoliko imate neke druge zahteve mi cemo Vam naravno izaci u susret.Setup za svaki od navedenih servera, kao i servera koji nisu u ponudi je besplatan.

Svi serveri se hostuju na domacem linku, tako da je ping sasvim solidan.

Cenovnik usluga mozete pogledati na nasem sajtu http://www.e-trail.net

Od 01.06.2008. snizili smo cene servera i sada smo ubedljivo najjeftiniji u ovoj oblasti kod nas, u sta se i sami mozete uveriti.

Ukoliko imate neki problem, pitanje ili sugestiju, mozete se obratiti nasoj tehnickoj podrsci koja Vam je dostupna 24h dnevno.

Sve sto treba je da odete na http://www.e-trail.net/live , registrujete se u 2 koraka i kontaktirate nas u sobi "e-trail"

Kod nas se hostuju neki od vecih servera kod nas kao sto su: CS Srbija, Koliba , KaraVozd Gam!nG, i na desetine drugih.

Sve ove i druge informacije pogledajte na nasem sajtu.

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

vid dosao i iggi da se ogrebe...

ako ti se ne svidja legend, al ja ne znam stvarno koji je tvoj server... mozes slobodno preci kod iggia...

samo ces se kajati za koji mesec...

a sunn1 budi zadovoljan sto bar neko pokusava da razbije iggiev monopol :D

Edited by hOlyYy
Link to comment
Share on other sites

Strasno...Ja nisam otvorio topic da bi se napusavali, nego sam stavio info.Ti ga iggy pretera sa tvojim konfiguracijama, sve je to super ali to nije tema ovog topika...Ni ja tvoj nisam komentarisao ni ksrnavio. Kao i u svemu, kome se svidja svidja, kome ne molim lepo. Meni su dovoljno merodavni ljudi koji uzimaju kod mene tako da, kao sto rekoh ovo je samo trebao biti info i prilika da se ljudi informisu, nista drugo.

Poz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...