Jump to content

eXceed Gods PlayZone


Recommended Posts

Cekajte pa da li ste vi normalni, zasto svaki ebeni KOMJUNITI mora da kopira sobe sa kgb foruma?

Sta ne mozete nesto svoje da smislite jbg ??? :@

Sa public CS sobe TOTALNO prekopirane teme:

:: ZAHTEVI ZA UNBAN I PRIMEDBE NA ADMINE::

!!! Kako doci do rezervisnog slota i kako ga sacuvati !!!

Sa CW sobe totalno prekopiorane teme:

Pravilnik pri rezervisanju / igranju mecheva

Predstavite svoj CS KLAN !Predstavljanje igraca koji traze klan

Mislim ok skoro svaki forum ima tako nesto slicno ali bar su se potrudili da kolko tolko izmene tekx a ne samo e-mal vas umesto mog i slicno...

E jak vam je trud u PM :@:@:@

Link to comment
Share on other sites

krco kralju jos jedan si napravio ? auu definitivno si kralj komjunitija

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Xaxa! ono sve nisu moji community-i! omg ste loodi....ja sam samo stavio reklamu na rur....ovo je jedini i uvek ce biti moj community <3 ! a vi sta kazete kazete! nemojte mene smarati...recite nesto o servu,webu,forumu! 0mg!

www.eXceed-Gods.Co.Cc - Novi Community,Visit and Register!

www.Echo-Tech.Org EchoTech Solution Dizanje CS Servera :: Web Hosting :: Web Dizajn :: Gaming :: Audio Steaming :

Link to comment
Share on other sites

^ ti si glup ili si samo glup?

niko ti se ne smeje jer misli da su to sve tvoji "community-i" , nego zato sto si retard i za svaki novi server dolazis sa istom pricom, o novom komjunitiju (lol), sa istim c/p forumom/ sajtom etc...

trenutno u tvom profilu vidljivo:

CIA - Games Community (tri servera)

No Enemy Alive Community (1 server)

Deus Community (2 servera)

eXceed Gaming Commmunity (2 servera)

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Cekajte pa da li ste vi normalni, zasto svaki ebeni KOMJUNITI mora da kopira sobe sa kgb foruma?

Sta ne mozete nesto svoje da smislite jbg ??? :@

Sa public CS sobe TOTALNO prekopirane teme:

:: ZAHTEVI ZA UNBAN I PRIMEDBE NA ADMINE::

!!! Kako doci do rezervisnog slota i kako ga sacuvati !!!

Sa CW sobe totalno prekopiorane teme:

Pravilnik pri rezervisanju / igranju mecheva

Predstavite svoj CS KLAN !Predstavljanje igraca koji traze klan

Mislim ok skoro svaki forum ima tako nesto slicno ali bar su se potrudili da kolko tolko izmene tekx a ne samo e-mal vas umesto mog i slicno...

E jak vam je trud u PM :@:@:@

..........

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...