Jump to content

CS 1.6 Turnir - Inet Club Shift


Recommended Posts

'ajd onda,javljam ti u najskorije vreme.Ali trebalo bi da dodjemo :D Pozdrav.

Oke Wula ...Nadam se pozitivnim odgovorom :D

Ja dolazim sa hawk-om i ekipom javicemo vam na tel ime ekipe pare cemo vam dati kad dodjemo ako nije frka ;D

hehe ..Ma raqa brate nije problem ...samo ti dodji ...za pare tjemo lako :)

Link to comment
Share on other sites

Ima li koja prijavljena ekipa 100% ili ne ? nemoj da ne bude ekipa kada dodjem sa raqom [;)]

hehe..brate ..koliko ja znam iz kraljeva jedna ekipa hoce 100% ..pa jedna iz rashke isto 100%..jedna iz tutina .tj mi xTm ..hocemo 100%..to ti je sto se tice 100 % :P Mozda josh jedna iz tutina..ovi iz srbije su rekli ako bude imalo 6-7 ekipa onda dolaze i oni ...ja mislim da tje imati ekipa da se odigra jedan cool CS turnir :) zz

Link to comment
Share on other sites

hehe..brate ..koliko ja znam iz kraljeva jedna ekipa hoce 100% ..pa jedna iz rashke isto 100%..jedna iz tutina .tj mi xTm ..hocemo 100%..to ti je sto se tice 100 % :P Mozda josh jedna iz tutina..ovi iz srbije su rekli ako bude imalo 6-7 ekipa onda dolaze i oni ...ja mislim da tje imati ekipa da se odigra jedan cool CS turnir :) zz

Ma ok samo napravite listu na ovaj topic za one ekipe koje su se prijavile pa updajtujte pa se gledamo tamo ^^ [:D]

Link to comment
Share on other sites

A shta ste vi neka druga drzava?

haha..sani brate,pogresno si razumeo..mislio sam na vise vas iz srbije..iz vise gradova..mi to kad kazemo "iz srbije" to znaci ovi vetji gradovi kao sto su bg kragujevac i tako to..nemoj odmah da se palis ..ccc..nisam mislio nista loshe .lol ;)

Ma ok samo napravite listu na ovaj topic za one ekipe koje su se prijavile pa updajtujte pa se gledamo tamo ^^ [:D]

nemash frkash :D

Link to comment
Share on other sites

Evo i timova koji su se prijavili za sada :

1. X-team (Tutin)

2. techn33k (Novi Pazar)

3. GMS (Bijelo Polje)

4. NP Team (Novi Pazar)

5. urbanExperience (Krusevac)

josh jednom bih podsetio sve na email/msn organizatora : cnihad@msn.com

edit: listu prijavljenih ekipa sam takodje editovao na pocetnom postu ...

zop ;)

Edited by XT3X[C]ha0s
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...