Jump to content

Recommended Posts

muka me je naterala da vam se svima obratim preko foruma ;D.

naime, trea mi lek za moj problem koji mene muchi vecj izvesno vreme ;D.

uopste ne mogu da igram q3 preko neta, cim se konektujem na bilo koji eunetov server, posle 3 sec igranja me izbaci i prikazhe mi poruku "Punkbuster client : not connected to a server", ja disableujem punkbuster, i onda mi ne ispisuje tu poruku, al me opet izbacuje posle nekoilko sec igranja.

na sbbove servere ne mogu ni da udjem, cim se konektujem, odma mi prikazhe glavni meni, i to je to.

cpma mi generalno pravi problem, iz njega ne mogu ni jednu mapu da startujem da igram, odma me posle uchitavanja vrati na glavni meni.

pomagajte kvejkeri, igra mi se na netu, al mi se jednostavno neda.

probao sam sve, reinstalirao 5 puta, skinuo sve potrebne patchove, quake3.exe i to sve, i jednostavno ne radi.

razbicju komp!

poz :)

Edited by PsYh0

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

probao sam sve, reinstalirao 5 puta, skinuo sve potrebne patchove, quake3.exe i to sve, i jednostavno ne radi.

glupo pitanje.. ali posto nigde nisi naveo: Da li si skinuo modove i odgovarajuce verzije istih???

tj osp 1.03a i cpma 1.46

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

probaj da roknesh samo:

1.) Quake III Arena (mislim da je default verzija 1.11) odnosno samo instalirash igru

2.) q3pointrelease_132.exe

3.) osp 1.03a (imash onaj 1.01 pa patch na 1.03a)

meni tako radi (mozhda su te zbunili svi oni fajlovi tipa 1.32b ili 1.32c)

probaj tako, ako neradi .. jbg onda uzmi od nekog q3 kog koga znash da radi

gl

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Psyho znas sta znas kad smo pricali preko msn ti si mi rekao da si iskljucio autodownload! Trebas da ukljucis i to samo prvi put kad ulazis da quake pokupi stvari koje mu trebaju i to pre nego sto pokusas da udjes u server podesi u konzoli /rate 555555555 nije bitan broj samo da je sto veci i u game settings podesi da ti konekcija lan,xdsl i udji na server sad ce brze da ti poskida sve te fajlove! Kad zavrsis rate vratis (Zavisi od konekcije meni je 512 pa stavljam na 7200) i to je to auto download sad iskljucis nadji nas na serveru da ti ispricamo kako da podesis da smanjis lag! Have Fun PsYhO vidimo se!

Link to comment
Share on other sites

Nista bez mene [:)]

Never fear zql is here! [:p]

Psajho :) sto se tice cpma moda SBB je updateovan na 1.46, morash da imash neke mape koje nikad neces koristiti vecinom te zbog toga izbacuje na glavni meni.

CPMA 1.46

CPMA Mape

Ovo mozes da stavish a i nemorash, mada ja ga koristim

CNQ3

Ubaci ovo u tvoj cpma cfg

seta rate "25000"

seta cl_timenudge "0"

seta cg_nudge "0"

seta cl_packetdup "0"

seta cg_xerpclients "1"

seta cg_optimisebw "1"

seta cg_laghax "-1"

seta cg_predict "1"

Sto se tice punkbuster problema, tu ima cake ali za to treba malo vremena, contact me on MSN [;)]

Mada sad svi igraju CPMA (cak i oxo) vecina servera nema PB, tako da neces imati problem sa tim [:D]

Moracu da updateujem qcg sajt [:p]

Link to comment
Share on other sites

nema, opet isto sranje, 3 sec, pa me izbaci!

secjam es da sam taj problem imao i u lanu nekada davno, pa smo morali na serveru da gasimo neko sranje.

el ima nesto sto ima veze sa pureom ili ne?

mozda mi je u konfigu neko sranje koje mi onemogucava kachenje?

ili ima neka nekompatibilnost sa mojim hardverom?

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

Nemoguce bas sam prekljuce reinstall osp mod i kad sam hteo da udjem na server izbacivalo me posle 3 sec isto sto i on prica! E sad ja se setim pa upalim autodownload i sta vidim :D Pocne quake da mi skida pk3, pk 2 itd ja rinem rate 5555555555 i krene veca brzina downloada sacekao sam i quake je sam usao na server sbb-ov! Rekao sam Yeah uspeo sam tako da PsYhO poslusaj me uradi tako ali posle vrati rate na staro jer ce te izbaciti kasnije zbog pinga! Punkbuster iskljucis najbolje sve to da zavrsis u configu tako da ti bude mirna glava kasnije! ae POzz

Edited by DooMRiseR
Link to comment
Share on other sites

kul, reshio sam problem ulaska na sever :D, problem je bio shto mi u ospu nije bio ukljuchen autodownload :D.

e sad, na keepdsmile serverima mi ne da da udjem u igru!

cim uradim join game pishe mi CONENCTION INTERRUPT, kad se vratim u spectratore, onda nastavi normalno.

shta li tu mozhe da bude problem?

na eunetov server mi se bez problema ukljuchi :)

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...