Jump to content

Novi CS 1.6 no-steam server


Vechera

Recommended Posts

vechera ? LOL ... idi radi tamo u novelu nemoj da se navuces opet na wow ...

Ako budesh bio bolji od juicer-a na ovom serveru ima da dobijesh admina :P

Sverver je bio malo off, ali sada je o5 FULL time online.

I da. . . ko je pro ima admina - ko je hackzor ban4ever :D

Edited by Vechera
Link to comment
Share on other sites

Ako budesh bio bolji od juicer-a na ovom serveru ima da dobijesh admina :P

Sverver je bio malo off, ali sada je o5 FULL time online.

I da. . . ko je pro ima admina - ko je hackzor ban4ever :D

ne postoji bolji igrac od MILJANA !!!

server radi lepo nisam imao vise od 35 ping-a al sam bio sam na serveru :(

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Vechera - NS?

Da iz NS-a

Za sada na serveru je max bilo nekih 16 igraca u isto vreme i svima je bio ping od 20-50.

Malo je smor sto kada se prvi put konektujete na server morate da DL svasta-nesto u trajanju od ~5 min.

Edited by Vechera
Link to comment
Share on other sites

kad ja na krsu od kompa imam ping na ovom serveru 10 vrh >20 stvarno ne znam kako drugi mogu da imaju vishe,sta vishe bilo je 2 lika sa preko 1000 a server nije trokirao nimalo,server nije moj ali moram da pohvalim da radi mnogo bolje od 90 % ostalih servera na kojima sam igrao...

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Da iz NS-a

Za sada na serveru je max bilo nekih 16 igraca u isto vreme i svima je bio ping od 20-50.

Malo je smor sto kada se prvi put konektujete na server morate da DL svasta-nesto u trajanju od ~5 min.

ja sam shasivarov buraz mladji,ti si odpadao u Brave-u dok je josh bio kod Putnik-a i u Net-u ;)

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

kad ja na krsu od kompa imam ping na ovom serveru 10 vrh >20 stvarno ne znam kako drugi mogu da imaju vishe,sta vishe bilo je 2 lika sa preko 1000 a server nije trokirao nimalo,server nije moj ali moram da pohvalim da radi mnogo bolje od 90 % ostalih servera na kojima sam igrao...

a kakve veze ima sto ti je krs komp sa pingom...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ma mala sala,bezvezan primer,sry ako si se osetio prozvanim,nije mi to bila namera :)

Nisam se osetio prozvanim :) nego na ovom ovde reklamiranom serveru je razlika izmedju ping i latency + 10 sto nije bas za pohvalu a ti ako si imao latency 10 onda si imao ping 0 sto nece da moze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...