Jump to content

Exe-Net Online Liga


Bjeka

Recommended Posts

Pa poshto vidim da su non-stop pochele da nichu OnLine lige reshio je i Exe-Net da napravi nadam se sasvim uspeshno ligu. Znachi ovo je samo najava za predsotjeci event koji ce biti radjen po ugledu na neke uspeshno organizovane lige. Neki veci info bice postavljen u narednih par dana dok vidimo odziv ljudi za nashu ligu, broj servera koji mozemo da obezbedimo i naravno po mogucstvu neke nagrade u zavisnosti od raspolozenja sponzora :)

U medjuvremenu mozete posetiti nash sajt(forum) i servere:

http://www.exe-net-gaming.net/

Exe-Net public : 92.60.230.230:27015 (zahteva sXe)

Exe-Net CW : 92.60.230.231:27015

Za sada mogu samo da vam kazem da serveri dobro rade i da ce biti dobrih ekipa. Poz i nadam se uspeshnom odzivu :)

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^ hahah napzori nemate steam !!

bio bi red da ga imadu svi

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre Pretore pa stavio bih ja i 5 automobila kad bi nam sponzori dali. Shta da radim to od sponzora zavisi.

Imam ja jedan konstruktivan predlog u vezi nagrada. Nece kostati mnogo, ako imate kreditnu karticu, a popularizovace buduce steam lige.

Mozete jednu od nagrada da ponudite u obliku 5 placenih counter-strike-ova na nalozima igraca koji osvoje mesto za koje je predvidjena nagrada.

Takodje smatram da bi ovo bila izuzetno popularna nagrada.

btw koji je krajnji rok za prijavu ekipa?

default.png
Link to comment
Share on other sites

sto znaci 5x steam acc ?

samo me jedna stvar zanima, zasto chelndz pa grupe pa vinerluzer... stavi posle grupa cup sistem....

ne razumem zasto da se od online lige bez ikakvog "takmicarskog" znacaja pravi LIGA SAMPIONA sa tom strukturom igranja :DD

nvm kako god igracemo se gl

Edited by inactive

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...