Jump to content

Exe-Net Online Liga


Bjeka

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bjeko, posto si ti admin tamo ili stavec, reci mi kako je ekipa cyberAttack dobila deflose?

Mislim prijavili ste vi challenge i sve, ali niko od igraca ekipe cyberAttack nije potvrdio. Jos ste prijavili istog dana kad je i challenge :/

Lose je to, lose..

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Omg evo ti obrazlozenje samo da te ucutkam bote. Imam igracha iz cA sTx na msn i pitao sam ga u nedelju kada mogu, rekli su mi javice i sutradan (tj. ponedeljak) su napisali da igramo uveche (tj. sinoc :) ), nakon toga izbrisao sam tu temu na msn i rezervisao termin. Znachi oni su birali, ne mi. A kao dokaz za to imam i msn histroy. Uostalom pitaj njega i ne znam zashto ti toliko teshko pada shto su izgubili? Poz i molim vas ne trazite "dlaku u jajetu" u organizaciji u kojoj se trudimo da budemo max korektni.

P.S. Imash i demo na forumu u delu za 32bita.

Link to comment
Share on other sites

Evo bash o tome sam prichao. Prichao sam sa 10 odlichnih igracha i svako ima svoje favorite. E shta sam onda trebao svoje favorite da stavim? Ne nego smo sve stavili u "jednu chiniju" :P i izvlachili. A i ochekivano je da ce biti onih kojima se nece svidjati njihove grupe, ali boze moj ni meni se moja bash ne dopada xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...