Jump to content

Criss Angel


Recommended Posts

pa nema sta da ti se objasnjava, kod tih trikova je dozvoljena montaza, rezija, svi televizijski, audio, video tripovi koje mozes da iskoristis, jedino ne smes da 'fotosopujes', tj da ubacujes kompjuterske efekte, ostalo sve smes, znaci mozes da zaustavis snimanje, pa da odradis sve sta ti treba, pa da nastavis od tog frejma, mozes sta hoces da radis. sad si se razocarao, ali jebiga, i ja sam kad sam gledao emisije. publika je nekad namestena, nekad ne, u zavisnosti od toga da li je trik namenjen iskljucivo nama sto gledamo klip ili i nama i publici sto je oko njega, tj da li moze da se izvede a da istripuje i likove koji su tu. tako da nema tu nekog tripa, samo treba osmisliti kadrove, sta, kad, kako i gotovo. onaj trik sa letenjem, lepo coveka vezu sajlom i dizu ga, pri tome je publika njegova, ili mu snimaju samo noge, ili je mrak pa se sajla ne vidi, tako da, jebes ti to:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...