Jump to content

Red Alert 3


Dark Voice

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odigrao sam jednu partiju upravo i moram priznati igra obecava :))

ja se usro igram partiju i odjednom cujem neki glas prica na nemackom. Prvi put, drugi put, treci, ja pitam garija jel ti to nesto pricas na mic? lik pricao na ventrilu i nije ladno ni skontao da sve sto kaze ide i u mec lol

bas smo se istripovali. ali kul, vise definitivno nema pisanja u igri :)). odigracu jos partija pa ujutro dopunjujem post sa apdejtovima :))

Edited by LavIsInTheAiR

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

auhhh igrica obecavaa :))

mnogo dobro resena voda i jako mi se to dopada... igrao sam samo sovjete i stvarno je igra odradjena bas kako bi cnc3 trebao biti. barem jedinice i to i mape, jos nisam igrao protiv nekog ko stvarno zna da igra pa da vidim o cemu se radi ali u sustini ima mnogo mogucnosti koje tek treba provaliti, stvarno igra je mnogo bolja od cnc3. kazem nisam jos naleteo na nekog ozbiljnijeg, ove nobove tucem s dve jedinice, ali navatacu nekog ovih dana pa da malo ozbiljnije odigram, skontam sve mogucnosti etc...

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ehh :D ova igra obecavvaaaa:) lepo je izbalansirana , sakupljanje resursa je pojednostavljeno do maksimuma tako da igraci mogu da se fokusiraju na borbu malo vise:) mada u beti nisam sreo nijednog kasvetnog igraca .. svi prave partije sa gn-om tipa no rush first 20 min etc.. ali igra kao igra je odlicna .. fakcije se totalno razlikuju .. npr : empire je strasno fleksibilna dobra deo jedinica ima dva moda hehe nalik na transformerse moz da lete da se krecu po zemlji vodi ispod vode :) a lepo je to sto su i imba jedinice tipa king oni ili mamut tenk lako unistive tako da nema imba strategije hehe :) samo bi trebalo malo amere da ojacaju jer su sad dosta underpowered :S a i niko ih ne igra :P ali beta je bagovita do 101 i nazad cim se nesto promeni u opcijama tipa nivo detalja ili jacina zvuka ili muzike igra baguje , crushuje znaci totalno bezveze i jedino resenje je default dugme :P ali valjda ce ovo da srede do oktobra imaju jos mesec dana pobogu haha xD

evo jednog od bugova :S conectuje se i kad hocu da igram ili da chatam sa pucanstvom ne radi -.- totalno blesavo ...

bug

440771.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Video sam taj bug sa CD-Keys...

A da stvar bude josh gora, njihovo zvanicno obavestenje to tom pitanju je bilo u faznou ako vam fali poslednja cifra to je nesto od 0-9 ili A-Z, pa vi krenite redom...pogodicete pre ili kasnije... znaci jedno veliko LOL... EA nikad nece nauciti...

[#10211] You may only use up to 0 images in your signature. <3

Link to comment
Share on other sites

SERIAL KEY ISSUE #2 - My manual has 19 digits instead of 20 for the serial key

To our misfortune, another small set of the first run of manuals misprinted the serial keys, leaving one digit off. Our Customer Support team will be posting a simple FAQ proces at help.commandandconquer.com where you can contact them and they will quickly help you fix your key.

However, there is a quick workaround if you do not want to go through that process.

The last digit of your serial key will either be a number from 0 - 9 or a letter from A - Z. Using a quick proces of elimination, simply type a number or letter at the end of the serial key until it activates. There is a maximum of 36 possible entries, so it's like you'll hit the correct number or letter before then. It's not the most glamorous workaround, but its quick and painless and will save you some time from contacting Customer Support if you don't wish to do that.

lol

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...