Jump to content

Mini Leauge - Tournament


mija

Recommended Posts

ahah...kakvi indijanci... [xx(]

Mi se prijavili bzv da se zezamo i u cetvrtfinalu kao nekom...protiv "organizatora" dez.rats...islo nesto sa nulom,oni se posvadjali izasli,usli posle 15 min,kao rr,mi opet 10-0,mi kao cheateri ovo ono,njihov "klan" se raspao...i kao nismo prosli dalje...xD

**You have been banned from this forum.

Please contact the webmaster or board administrator for more information**

banovali me sa 4uma jer sam pitao,u cemu je fazon?

Sve je ovo bilo za ocekivati,samo smo hteli malo da ownujemo [8D] ,ali ovaj post ovde je samo zbog toga da cujem sta ce smisliti mocni organizatori :P (ili sutra imaju kontrolni iz prirode i drustva,pa ne smeju na net)

pozz [:D]

Ma verovatno ste prosli dalje ja sam se razboleo nesto pa sam se nervirao a i nebrini te se to ste popili ban samo sa playground 2.....a kontaktirajte urosha ja mislim da ste vi proshli ne znam stvarno..

Link to comment
Share on other sites

da stvar bude jos gora...taj urosh je smislio da smo mi u 19h igali vs SiLa i kao ispusili...ahah...

a mi u to vreme sabijali dez rats...cak je i na forumu njihovom pisalo aao vs dez rats...i kao mi smo pukli u mechu,za koga niko nije cuo,nije sniman,nije objavljen na forumu da se igra,cak ni taj klan ne zna da nas je pobedio...ali ipak mi smo ispali...heheh samo cu reci lol na sve ovo [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ja imam demo kada smo igrali protiv tih desert rats neka me neko unban sa deserta da okacim demo da ljudi vide kakvi ste papci :D Mislim na ove sto su nas izbacili sa tour-a ...

Edited by alienBH

cyberAttack team

Anta: sjebao sam nogu ...

Anta: ceo dan u kuci zatvoren

cheda : kako ?

Anta: preskakao krevet u mraku neko zvonio jebem mu meter

Anta: :C

cheda : ahahhahhahaahah :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...