Jump to content

Mini Leauge - Tournament


mija

Recommended Posts

neka momci samo hoce da pomognu i svima ulepsaju cs, a vi ih mracite... fu sa topica !! :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Poshto verujem da si ti head admin tamo zelim da te pitam neshto. Koja je fora da kad god neko dodje na server i ubija admine i stalne igrache uvek bude vredjan i banovan pod izgovorom "cheat"?

Takav server da organizuje ligu :S

Ovako care da odgovorim tebi i drugima ovde:

Ja mogu da kaznim onog za koga imam dokaze i koga licno vidim u pravilima je zabranjeno da se admin zloupotrebljava a za cheatove ta opcije ce svima vise da se ukine i rec "cheater" ce biti addovana u crnu listu psovki i sta ti pricas "i takav server da organizuje ligu" ja nisam video tebe i ove likove sto samo mraca da su organizovali nesto u svom zivotu i samo da ti kazem organizovao sam i dovodio sam u red mnogo vece stvari od Cs-a...i molio bi moderatora da se svaki off post sa ovog topica izbrise

Link to comment
Share on other sites

Ovako care da odgovorim tebi i drugima ovde:

Ja mogu da kaznim onog za koga imam dokaze i koga licno vidim u pravilima je zabranjeno da se admin zloupotrebljava a za cheatove ta opcije ce svima vise da se ukine i rec "cheater" ce biti addovana u crnu listu psovki i sta ti pricas "i takav server da organizuje ligu" ja nisam video tebe i ove likove sto samo mraca da su organizovali nesto u svom zivotu i samo da ti kazem organizovao sam i dovodio sam u red mnogo vece stvari od Cs-a...i molio bi moderatora da se svaki off post sa ovog topica izbrise

Ja sam igrao na tom serveru i svi su mi "prolepshavali familiju" i zahtevali da se banujem... To se desilo i mojim drugarima. A naravno niko od nas nije cheater.

I poshto znam koje ste godishte meni ti sigurno ne mozesh da prichash da si neshto "iskusniji" od mene i da si ti neshto organizovao shto ja ne mogu, jer dok sam ja igrao CS ti josh nisi ni latinicu znao :D A da dodjem na ligu gde ce se neki likovi buniti shto je FF ukljuchen.... HA HA HA

Ja sam ti ovo lepo rekao, a ti se ljuti koliko hocesh.

P.S. A ja cu uskoro da organizujem ligu ne brini se :)

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

nemojte da me pogresno razumete, ali jbg :)

ja sam igrao na KGBu par puta i jednom sam slapovan jer sam sa awp-om stajao na hangaru na nuke

igrao sam i na desert rats par puta, pa mi se ni jednom nista nije desilo :)

ne kazem da se vama desilo nije, ali sta sad :)

servera bar ima milion, mene su kikovali i banovali i sa domacih i sa stranih 100 puta, naviknes se :)

Link to comment
Share on other sites

ahah...kakvi indijanci... [xx(]

Mi se prijavili bzv da se zezamo i u cetvrtfinalu kao nekom...protiv "organizatora" dez.rats...islo nesto sa nulom,oni se posvadjali izasli,usli posle 15 min,kao rr,mi opet 10-0,mi kao cheateri ovo ono,njihov "klan" se raspao...i kao nismo prosli dalje...xD

**You have been banned from this forum.

Please contact the webmaster or board administrator for more information**

banovali me sa 4uma jer sam pitao,u cemu je fazon?

Sve je ovo bilo za ocekivati,samo smo hteli malo da ownujemo [8D] ,ali ovaj post ovde je samo zbog toga da cujem sta ce smisliti mocni organizatori :P (ili sutra imaju kontrolni iz prirode i drustva,pa ne smeju na net)

pozz [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...