Jump to content

nazivi heroja i itema


ICUBRILO

Recommended Posts

Sta serete idioti, nikad mene gaja nije slao po picu........ Koji ste debili, nema veze, necu vise da postujem ovde, upucao je slejer

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol ok nas dvojica seremo a ti znas bolje :)

secam se tacno gaja bleji u sobici i iscimao te za picu a ti izlazis i kaze jaoooo brate kako sam smorio zapalice mi zadnji nocni bus moracu da pesacim gajbi :)

samo sto to vladica ume mnogo kreativnije da isprica :D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ne igra dotu lik, veruj mi :) igra CS i CoD, a lik je lupao reket toj piceriji, dok se izdrkavao po "klincima" iz igraone tako sto ih je slao po picu u istoj piceriji...

u deusu je igrao za dz zato sto, pretpostavljam, igor nije hteo nikakve probleme.. u poslednje vreme ne dolazi, otkad je igor uveo program.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Decko je pravio strasne probleme svima,a pogotovo meni. Koje sam ja sve tripove njemu udovoljavao samo da ne krene da lomi nesto....ili nekog. Scene su takve,da kada ga neko ubije (counter) lik baci kuciste na pod...

Kablovi od tastature i misa se iscupaju,medjutim komp je redovno radio posle toga. Znam samo da je jednom sjebao hard (takodje obaranjem),al to je platio Igoru (koliko se secam, na rate T_T). Posle je poceo da dovodi i ekipu...uzas. Ljudi nisu smeli da udju u sobicu. Bas je bilo sranje,jel je deus bio i ostao najjace mesto za bleju i onda odjednom katastrofa. Ali,bilo pa proslo...

Nisam bio dugo u deusu,al znam da kada dodje (a to je vrlo retko),kao i svi,placa!

Link to comment
Share on other sites

imali smo i mi slicnog lika u blasteru.cini mi se da su ga tasa zvali,lik fura toku i tako ti fazoni.secam se kad smo igrali cs uvek je zahtevao da se igra jedna jedina mapa,estate,jer je nju jedino znao:)ko baci fles dobija samar,ko ga ubije,rizikuje nesto jos gore:)secam se da je par puta dolazio namrljan,i tada su svi bili u fazonu igram ja nfs,w3,jer baja igra samo cs:)

znam da ovo nema mnogo veze sa topikom,al me ova spika bas podseti na njega

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

koliko sam mrzeo takve likove po igraonama.ono kao klinac si,ubijes ga,i onda ide ono klasicno na sav glas '' KO JE TAJ I TAJ".

pa sledeci put mozes da ga ubijes ali pustis ga da bi se on zadovoljio :)

ali takvog sa utokom nikad nismo imali u lokalnoj igraoni (srecom)!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...