Jump to content

TrIaDeS TesT PubliC Gam!nG


hOlyYy

Recommended Posts

sta da vam bude jasno? server je u srbiji sad...

ping iz kgba je od 6 do 9...

masina je brutalna...

ja ne znam sta vise da kazem...

svrstao bi server u rank sa kgb...

samo probaj udji na 2 minuta pa ces se uveriti...

s tim sto je verovatno prazan,a ako nije,igraju kreteni,a i verovatno su admini veoma zreli i umeju da procene cheat,i nisu laki na banu...vazi.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

iggi server je u samom nochu...

meni drug iz crne gore ima ping 15...

a lesko imas nesto protiv?

sto pokusavam da napravim jedan dobar server? a da neuzimam nikakve pare?!

pocinjem da imam jako protiv bespotrebnih NON STEAM servera kod nas...mogli bi ljudi malo da se nauce na steam,pa ce mozda neko i znati da igra.

ja znam da se tebi nece "isplatiti" da imas sad steam server,ali kad bi svi serveri presli na steam(kao sto je kgb najavljivao,pa nista od toga),onda bi ljudi jednostavno poceli da da placaju pisljivih 800din...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

lol...

lesko pusti coveka..

to da li je bolji kgb ili ovaj server je glupo raspravljati... svako ce svoga konja da hvali, pa samim tim ne vredi pricati na tu temu...

holyyy sve najbolje sa serverom i da imate ljudi...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

brate ja sam samostalno poceo da radim server pre 2 dana... 3 ajde... sve pre ovoga je bilo sljakanje preko nekog...

znaci nastojacu da sto vise poboljsam preformanse svega, admine pa i igrace...

server ce se napuniti kad tad... sa obzirom da je ovo srbija i da niko nema na umu da da 600 dinara na steam... ja ga imam... al sta mi vredi kad imam adsl?! ping mi 3 puta veci nego na no steam... prvo reci telekomu da nam daju dupli upload pa cu onda da igram sa steam...

ja ne hvalim server, josh je rano za to... samo pokusavam da se dignem u rang sa nekim ko je dobar...

hvala lee

@ viktore tebe cu da bijem :D

Edited by hOlyYy
Link to comment
Share on other sites

meni npr odgovara da budu no steam serveri posto mi od kuce na laptopu opada fps kad sam preko steama.

a ono imam steam vec nekoliko godina i igram samo meceve na njemu, ne pada mi na pamet da igram ffa sa gore pomenutim xD

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...