Jump to content

wc3 no-cd crack


Recommended Posts

meni je stvaaaaaaaarno neprijatno, ali sada sam popizdeo jer sam nasao no-cd krak, i instalirao ga ali posle toga nisam mogao da se konektujem na Bnetu uopste i moram da reinstaliram wc3 opet sto me je jako ozrachilo - pa rekoh da vas pitam jer vi verovatno znate - da li ima negde da se skine i ako vam ne bi bilo tesko da mi ostavite link?

Don

Link to comment
Share on other sites

jednostavno... ovde ima topic o tome ali neki linovi vishe ne rade tako da tjesh morati da googlash... treba ti daemon tools i image file i to je to vishe ti netreba cd a i ovo je bolje jer kad hotjesh [treba] da patchujesh onda morash da reinstall igru ako ti je crackovana igra + jel imash ti orig igru??? jer kako sam ja shvatio tebi ''ulazi'' u Warcraft ali netje na bnet...jbg ako otjesh bnet treba ti orig... peace

Link to comment
Share on other sites

jednostavno... ovde ima topic o tome ali neki linovi vishe ne rade tako da tjesh morati da googlash... treba ti daemon tools i image file i to je to vishe ti netreba cd a i ovo je bolje jer kad hotjesh [treba] da patchujesh onda morash da reinstall igru ako ti je crackovana igra + jel imash ti orig igru??? jer kako sam ja shvatio tebi ''ulazi'' u Warcraft ali netje na bnet...jbg ako otjesh bnet treba ti orig... peace

imam original, hvala na savetima

Don

Link to comment
Share on other sites

na forumu je zabranjena diskusija o crackovima, ide brava

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tako je po pravilima foruma, za dalju diskusiju obratite se adminima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...