Jump to content

Kako napraviti server sa svim mogucim opcijama!?


Recommended Posts

Zdravo.... Ovde ko zna neka objasni kako se pravi server za lan ( potrebno mi je da saznam jer imam igraonu .. pa ocekujem pomoc na ovom forumu ) sa svim mogucim opcijama kao sto su gde mogu da nadjem amx (i cemu sluzi) i kako da se naprave deathmatch, gungame, aim serveri..... Molim za pomoc stvarno mi je bitno!!!! Unapred hvala!!!!!

Link to comment
Share on other sites

hm ako hoces server u igraoni onda ti treba dedikejt server :D tj ne treba ti amx uopste :D

e sad kako se dize taj server nemam pojma ;D ali mozes jednostavno da uzmes jedan komp :D kreiras na njemu i odatle upravljas :D zar ne :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ako pravis u lanu, potrebna ti je masina koja ce hostovati to, treba ti counter strike, amx koji mozes preuzeti na www.amxmodx.org kao i sve pluginove za taj mod. (e da kako je kal1 rekao ne treba amx to je po zelji)

Edited by Anta_
Link to comment
Share on other sites

Znam..znam... za dedicated server i imam posebnu masinu za to ali sam mislio da amx omogucava sve te modove kao sto su deathmatch..gangame itd.... hvala na podrsci i objasnjenju ako neko jos nesto zna bice od koristi...hvala!!!

a jeste tu si u pravu :D amx podrzava dedmech gungame i to :D ipak ti onda treba amx :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ja ti mogu pomoci (malo)... Moj savet ti je da uzmes neki obicni komp

koji ne sluzi nicemu da ga povezes sa igraonicom (u mrezi) da mu instaliras

cs (counter-strike), onda ides u valve/cstrike/hlds.exe to ti je program za otvaranje

servera (Half-Life Dedicated Server), namestis mu tamo ime servera, mapcycle, i

te gluposti sto ima jos, takodje imas opciju da biras hoces li u lanu ili na netu ti

lepo stavis u lanu, dalje ako hoces da pojacas server, instaliras "AmxModX",

mozes ga skinuti sa www.amxmodx.org, i ako hoces jos neke dodatne modove

tj. te "pluginove" mozes ih naci na www.cstrike.ro ... to su ti gungame, deathmatch,

atac (advanced team atac control), ptb (ptahotep's team balancer), chicken itd.

Ako hoces vise servera u lanu da otvoris ja mislim ali nisam siguran da to neces

moci sa jednom kompa... nisam siguran nemoj da me uzimas za rec:) ... toliko od mene...

bye!

P.S. BOSKO KAZES DA JE U KRUSEVCU? KAZI GDE JE BRE DOCI CU DA TI NAMESTIM TO

DOK SMO JOS NA RASPUSTU!!! JA SAM IZ KS-a... c`ya

Edited by MiJa

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

OMFG koji ste vi noobovi za servere [:D] ovako ako hoces da imas server u lanu uzmes jedan kao sto su ovi rekli jedan komp (podrazume va se da su ti svi kompovi umrezeni) odatle kreiras i svi koji na drugim kompovima kliknu tamo na LAN videce taj server i moci ce da igraju na njemu a ako hoces da taj server ima admine i da ima te amx scripte e onda lepo downloadujes amxmodx i kad insliras amxmodx samo kreiras isto server na new game i posle ostalo sve mozes da podesavas u amxmodx-u

eto toliko od mene nadam se da je koristilo [:D]

Link to comment
Share on other sites

OMFG koji ste vi noobovi za servere [:D] ovako ako hoces da imas server u lanu uzmes jedan kao sto su ovi rekli jedan komp (podrazume va se da su ti svi kompovi umrezeni) odatle kreiras i svi koji na drugim kompovima kliknu tamo na LAN videce taj server i moci ce da igraju na njemu a ako hoces da taj server ima admine i da ima te amx scripte e onda lepo downloadujes amxmodx i kad insliras amxmodx samo kreiras isto server na new game i posle ostalo sve mozes da podesavas u amxmodx-u

eto toliko od mene nadam se da je koristilo [:D]

Sretja pa nisi rekao isto shto je vetj utvrdjeno 8 puta na topiku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...