Jump to content

Dota Turnir u igroanici AI


Kojot

Recommended Posts

FFS TO JE RAZLOG DA SE DOPUSTI WARKEYS!! Da zavisi od skila a ne od toga ko ima debele/spore prste. Svi ga koriste i nijedan jebeni turnir ga nije zabranio ne znam zasto bi se sad nesto menjalo (NA GORE)...

ako imas debele i spore prste nemas skill ... sta tu ima da se objasnjava [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nisam nista rekao za hotkeys, samo za HP bar da je debilno, realno...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako.

Ja w3hp nikada nisam kotistio zato sto ti se ruka posle nekog vremena sama fiksira i normalno drnas ALT kad je potrebno. Hotkey je ipak mnogo dobra stvar iako moze i bez njega,al bas se slazem sa ovom konstatacijom da covek ne mora ko kreten da cilja blink kad moze samo da ga stavi na "Q",ili kako god.

Verovatno dolazi i ekipa DeuS,tj. sigurno dolazimo intru bigfill i ja,samo da vidim oce dzaja i paradoks moci da se iscimaju.

Link to comment
Share on other sites

Ma tolike godine bez icega i sada ovo ono , pa mozes lako izbeci stun ako oces dagger samo 2 puta brzo klknes misom ili num lock i ode ti unazad a i ja serem za hp.vie. :) iako je skroz debilno igro sam jedno 3 meseca sa njim sada igram bez njega i isti mi qrac realno a sto se tice warkeysa mislim da i to ne treba posto ajde ko je na ranijim turinrima to koristio mozda 10 ljudi max a sada svi za to zapeli. Ovaj tur neka bude tr00 :)

infacidfinal2vn9.png
Link to comment
Share on other sites

Ma tolike godine bez icega i sada ovo ono , pa mozes lako izbeci stun ako oces dagger samo 2 puta brzo klknes misom ili num lock i ode ti unazad a i ja serem za hp.vie. :) iako je skroz debilno igro sam jedno 3 meseca sa njim sada igram bez njega i isti mi qrac realno a sto se tice warkeysa mislim da i to ne treba posto ajde ko je na ranijim turinrima to koristio mozda 10 ljudi max a sada svi za to zapeli. Ovaj tur neka bude tr00 :)

little note.. kad kliknes dvaput blinkujes se 800 rangea ka tamo odakle si pokupio dagger.. tako da ako ti donese pile blinkovaces se ka tome(mestu ne piletu).. opet kad rucno kliknes range ti je 1000, s tim sto ako predjes opet ide 800 [:D]

p.s. num lock je taster za ukljucivanje-iskljucivanje num PAD-a :**

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvi programi scripte i kurci palci,kao sto je neko reko ako niste dovoljno brzi tu je tetris...pogotovo taj shit koji auto drzi alt.

No...posto se ja blinkujem sa mishem :) zanima me jel mishevi u AI-u imaju taster sa strane,i da li su instalirani drajveri u igraoni,ako ne mogli bi to da sredite,ne samo zbog mene i blinka,nego jer se sa default windows driverima ne moze tako precizno podesiti sens.Peace [:D]

kojote ako citas ovo pm me ,da znam gde mogu da te nadjem za kesh.i da - pojavicemo se na turu samim tim :)

21804.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...