Jump to content

Evo sajta i rezultata ankete !


inspector

Recommended Posts

Pogledajte www.balkan-maps.com i recite sta mislite ! Naravno zanam i sam da mnoge stvari treba da doradim (naprimer strana vesti je ocajna, strana linkovi nije ni uradjena, strana zarada igranjem ima neke greske, neke pravopisne greske...) ali recimo da ce ovo biti neka skica sajta otprilike kako ce izgledati.... Uclanite se na forum i pomozite nam da napravimo prvu bazu mapa na balkanu... Takodje ko je zainteresovan za bilo koji vid saradnje nebitno o cemu se radi, mozete mi se javiti putem stranice kontakt... Takodje vidite i rezultate ankete koje sam sproveo na AI turniru a za pregled vam preporucujem Operu posto se slike za rezultate ankete nevide najbilje u IE-u (inace cela ta strana ce biti sredjena ovih dana postavio sam sajt cisto da me vise ne bi cekali) ! Uvazavam sve kritike....

Link to comment
Share on other sites

ulozen je trud, to se ceni, ali poradi na estetici.. i izgleda dosta nabacano..

moze lepo da se sredi ;)

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Znam da su neke stranice blagi uzas ali verujte da sam ih pola na brzinu odradio... Ovo je nesto kao skica a za dalje cemo videti za to vreme registrujte se na forum dodajte i vi neke mape, komentarisite malo - znam da nisam naj kompetentniji da ocenjujem mape ipak ima tu dosta ljudi koji o tome znaju nesto vise od mene pa vas stoga molim da mi pomognete bar registracijom na forum kako bi smo uvek imali neki novi sadrzaj na sajtu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...