Jump to content

CLANBASE-FIFA


LInn

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neverovatno kako ce uvek ovako nesto da ispadne...

Simone tvoj post je neverovatan...ja razumem da je tesko kad se izgubi,i da covek uvek trazi opravdanja,ali probaj da budes covek,i da kazes "gg,svaka cast,vidimo se sledeci put"...za repku nece igrati najbolji,nego onaj ko najvise ima zelje da igra,i vremena da se cima i vezba...jel moguce da je sujeta uvek jaca od svega...neverovatno...

a ti el ninjo nije trebalo tako da reagujes...jedna lasta definitivno ne cini prolece,nemoj to da zaboravis...to sto sam ja dobio Joka dva puta u grupi znaci da sam bolji od njega?Naravno da ne znaci...on je tata za mene u fifi,samo je bio takav skup okolnosti(sreca,moj adrenalin,njegova zbunjenost),pa sam ja pobedio...ne kazem ja da ti nisi bolji,i da nisi master za sve ovde,ali ne mozes ni ti to da zakljucis posle jednog turnira...

i sve ovo je manje bitno od same cinjenice da si rekao "dobio sam djatu,neke sabane,i skoka...ko si ti bre da govoris ko je saban,a ko ne?ovi ljudi igraju na svakom turniru vec jako dugo,i svi se jako dobro znaju,i ti se pojavis i pricas da je neko saban?Samo da se zna da nisi mene licno uvredio,jer nisam igrao protiv tebe,ali si slobodno zasluzio samarcinu od tog kome si rekao to...

ja uopste ne znam da li ste mogli ovo da povatate jer mi nije dobro,i pisao sam veoma iznerviran...

mislim da ce Pedja odluciti ko ce da igra,i vi tu nista ne mozete da uradite...

bice jos turnira,dajte da se druzimo na njima,a ne svadjamo...

sve najbolje ljudi !

Lidija,Pedja,srecno...trebace vam :)

Hahahahahahahaha najveca legendo na ovome svetu !!! Svaka ti cast !!! Tako treba !!!

@El Ninjo brate opusti se batali prazne price !!!

www.tabrate.com visit us :)

LET'S PLAY FOOTBALL ! ! !

Link to comment
Share on other sites

ok,prvo za leska...nije sujta i ja znam da prihvatim poraz a da li sam fer igrac izvol'te pa gledajte http://www.esl.eu/eu/fifa08/1on1/ladder/pl...bility/2764382/ strana mi se mnogo zeleni a mnogo sam meceva i bodova izgubio jer sam bio previse fer i poklanjao pobede,ok, ne poznajes me dobro pa si stekao pogresno misljenje ;)

dalje,sto se tice legende fife na ovim prostorima cuuuuuuvenog el ninja,i njegovog orgromnog uspeha,2 mesto na turniru...

mozda si za mene master u fifi 97 jer ja fifu igram tek od 98,u ostalim fifama nikada nisi bio i nikada neces biti i izraze master i tako prvo mene pitaj da ih koristis

jer sam ja nadimak Master dodelio Igoru Kesaru,koji je od nerazvijenih igraca najtalentovaniji i postace jedan od najboljih igraca u nasoj drzavi,ukoliko bude ozbiljno radio.

na tvoju izjavu da me spustis na zemlju kada odigramo mec,mogu ti reci sledece: da me maaaaaalo bolje poznajes ne bi izjavljivao nista slicno tome,tako da sto se tice spustanja na zemlju,da, bice spustanja, ali ne na zemlju vec ispod zemlje i ti ces "MASTERU" biti taj koji ce biti spusten. E u tome sam ja MASTER,pa da vidimo. to je obecanje,nije pretnja, steta je sto pre ili kasnije ces morati da me vidis. samo zato sto si nakurceni klinac "shishtavac". da je tvoj brat napisao best i tome sl.ok jer je priznat igrac, ali ti si klinac koji je uzeo 2.mesto na nekom turniru i to ce ostati tvoj trofej,jedini.da ja tebe malo uputim, ja sam bio 4. na wcg-u i to mi je bilo prvo takmicenje u srbiji. toliko o tome ko je gde.sam si me pitao "jel ti znas ko sam ja"? pa sami kazite da li je to pitanje kurcenje!!! u svetu kompjutera clanak o wcgu u srbiji lepo pise izmedju ostalog...ipak je najvecu paznju privukla fifa,misli se na polufinale jer pre njega niko ne gleda fifu i naravno da se misli na polufinale izmedju mene i rebe,i sami smo posle dobijali cestitke organizatora da ne pamte kada su videli takav duel.

ne secam se da sam te video na stage-u (bini) mogu da ti kazem ako ti brat nije rekao da je sjajan osecaj kada masa ljudi gleda tvoj mec na plazmi i prati svaki tvoj pokret. pusenje u expo centru je pocelo nakon prvog poluvremena izmedju mene i rebe,da ljudi su zajebli zabranu pusenja.

mnogo si brate naduvan a nula si gamer,ocigledno si i nula kao licnost.

i tvoj brat me je izbacio samo sa jednog takmicenja,poslednjeg turnira, na wcg-u me nije izbacio,jel nisam mogao dalje da idem,razumes? to je bila tekma za 3.mesto,daljke nije bilo. ili si prvi ili nisi. drugi ili poslednji,svejedno...ali nije tebi, ti si bio drugi i kao da imas nitro u bulji pa shishtis i palis na sve strane. mnogo si ti opak,steta sto ja nisam bio takav smeker kada sam bio mladji.

kako je samo zivot nepravedan prema meni, u fifi sam los, na faksu sam los, nisam smeker,ribe nece da cuju za mene,nemam nitro u bulji,hahaha.mora da je mnogo lepo biti el ninjo.sta sve iz ----- nece da izadje (kaze moj drug) i u pravu je a smejao sam mu se.

tako da smekeru...videcemo se,nadam se.

odakle ti hrabrost i samopouzdanje da vredjas ostale igrace,sabani, vredjas leska da uzme recnik i da uci srpski, brate ko si ti lesko ja brate tebe brate nisam brate ni video,ko si bre ti brate, i nemoj brate da mi neko nesto kaze brate, ja sam sjeb'o i supermena i betmena i hi-man-a i sve ostale heroja.

Isuse Boze,ne brini se, stigao sam u pomoc, EEEEEEEEEEl ninjo.

procitam li jos jednom post u kome pljujes mene i druge, kunem ti se u mog sveca da cu te naci mnogo ranije nego sto je zapisano.

zaboravi sve ovo, zaboravicu i ja.

ruku pomirenja ti pruzam pod uslovom da prekines sa glupim postovima u kojima velicas svoju licnost i niko sem tebe te ne hvali niti sebe hvali.

dakle ruka pomirenja, najdem li sutra na ruru nesto ruzno,letece perje.

Edited by srbKaiser

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

Aj sad da i ja kazem par reci o svemu ovome... Simon me je stvarno iznenadio kao licnost, i kao drugar... Na wcg-u, koji sam ja srecno osvojio, smo igrali u polufinalu, a pre toga smo se zezali sta ce ko kome da ubaci u pice itd, mada znam da je decko na mestu i da je fair play njegov ( a i moj) simbol... Protiv njega sam se provukao... ne znam kako ali jesam, kao i protiv El Fuega u finalu, ali protiv njega zamalo da me umor ( od Simona) sredi...sva sreca pa nije.

E sad... El Ninjo... Brate ja ne znam odakle tebi te price ko je kad dosao na neki turnir i ko od kad igra fifu i kako je igra itd isl.

Tvoj burazer i ti niste isto dugo u offline turnirima... 2006 na wcg-u ste bili, Alex vas je dobio obojicu, i to je bilo to... ja nisam imao tu "cast" da igram s vama, ali kad budem, ne brinite, imacu i previse motiva da vas dobijem sa sto vecom razlikom, kao i Simona... mada mi je on veci ortak nego sto cete vas dvojica ikada biti...

Cemu to prozivanje i kurcenje itd...?

Uvek ce biti mesta za vas, ne razumem cemu to sve, ja sam razmisljao da napravimo repku od 8-9 igraca(naravno, oni koji imaju original fifu,jer ipak se igra preko neta) , medju kojima bi svi vi bili... i cemu onda ovo prozivanje?

Ja se secam da sam pre par godina prozivao Pedju, jer mi je bilo trulo sto ja nisam najbolji... ubila me sujeta... e sad, ko god bude najbolji, svaka mu cast, ali manite se ovoga, budite pravi kada je najpotrebnije... na WCG-u... a ovi turniri... nisu bitni uopste....

HF & GL...

i naravno... GG always...dont hate the player... hate the game...

Final - 25 May 2005 20:45 (local time) - Atatürk Olimpiyat Stadium - Istanbul

MILAN 3-3 LIVERPOOL

(Maldini 1', Crespo 39', 44') (Gerrard 54', Šmicer 56', Xabi Alonso 60')

Link to comment
Share on other sites

Moramo i mi malo da se ubacimo, kao prvo niko nikada nece prozivati igrace na ovaj nacin, jer to je klinacki i sranje, drugo Simone nemas ti kome da se pravdas i to je bez veze to si sto si i mi najbolje znamo, kao trece ako se pojedinci tako ophode prema recimo tebi tako ce se sutra ponasati prema svima, ako nekome ovi turniri sluze da bi dolazilo do ovakvih stvari onda im nije mesto ovde,sta treba i mi sutra nesto da osvojimo pa da sve isprozivamo, najvise mrzimo dvosmislene osobe, jbt ma ne bi se javio takvom coveku na ni jednom turniru jer sisama nema sta da se javljam, ja sam igrao sa Rebicom, Senka i ako je neko gledao mec koji se zavrsio 2:2 zna o cemu pricam i kakav je mec bio, prava uzivancija i zajebancija, i zadnje ako je nekome stalo do nagrade ili prestiza evo ja cu da mu poklonim disk i lovu da vise nikada ne dolazi na turnire ako nema nameru da se druzi nego da sere

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Ovo sada pise Special One brat El Ninja.

Izgleda da cu morati da napisem malo duzi post da bih vam pojasnio neke stvari.

Posto ste poceli da prozivate mog buraza moracu da stanem u njegovu odbranu. Mrzi me da pravim svoj profil pa cu ovom prilikom da iskoristim njegov.

Jeste li vi uopste citali njegov prvi post na ovom topicu ja nevidim kako je on tu nekog izvredjao sto je napiso TO BE THE BEST itd…. Samo je napisao da bi I mi hteli ucetvovati za repku. Uostalom niko od vas nemoze da tvrdi da je bolji od njega na Fifi 2008 dok on moze jer je ipak on izgubio samo od mene, mozda ste vi bolji u 97 ili 98 ali neznam kakve to veze ima kad se sad igra 2008.

Sto se tice (ovo se sad odnosi na rebu) WCG 2006 tada smo prvi put ucestvovali i ja mislim da smo ostvarili dobar ucinak za pocetak. Ti I Alex ste samo igrali na bagaove pa ste zato daleko dogurali. Ali ova fifa je nije bagovita kao ta pa niste ni ostvarili zapazen plasman ali alexsu svaka cast dobro se borio. Odmah da ti kazem ja I ne zelim da budem tvoj ortak, koji ces mi. Zar se nesecas da je Simon napisao REBA JE JEDAN VELIKI BAG. Sto njemu nisi kenjao? Ja neznam o kakvom to prozivanju posle govoris pogledaj prvo sve postove I videces ko je koga prvi uvredio, jesi li uopste citao sta je simon napisao. Moj buraz je morao na to da odgovori. Drugo o kakvom fer pleju ti govoris kad si posle svakog postignutog gola na WCG 2007 ustajo sa stolice I drao se kao konj (bas sam bio primetio koliko to simona nervira kad si igrao sa njim). Stavise nisi ni zasluzio da osvojis taj turnir. Da si kojim slucajem dobio mene u polufinalu sigurno bi ti bio taj koji bi igrao za trece.Neznam cak ni kako si dobio onog iz tutina kad je on bio bolji. Zaboravio sam da kazem da fer plej nije igranje na bagove.

Sada Simon. Sa tobom sam cetiri puta igrao I sve te dobio ali moram da priznam da u svakom nasem mecu ferplej je bio na nivou (bar ja tako mislim. Ispravi me ako gresim). Svi su bili zanimljivi I neizvesni, cak sam cuo da na WCG vise njih je gledalo nas mec za trece nego finale. Sto se tice Master neznam kako ti mozes to nekome da dodelis sta si ti Car? Kad je upitanju buducnost fife u srbiji to je sigurno moj brat jer ima samo 15 god a vec razvaljuje u Fifi, ja sam igrao na WCG protiv tog Kesara i dobio sam ga sa dosta razlike tako da nevidim tu neki preterani potencijal. .Rec “saban” je viseznaznca I znaci: dziber, seljak, neki nepoznat covek, neki smotan covek I jos nekoliko ima znacenja a on je mislio ovo trece. Onim sto je rekao da se uputite otkad on dolazi I koji su mu uspesi nevidim kako je on tu velicao sebe on zna svoje rezultate I stoji iza njih nerazumem u cemu je problem? Za tebe mislim da si OK ali ipak zar nemislis da si I ti malo dvolican. Secas li se sta si mi rekao kad samo igrali sad u cetvrtfinalu, da te podsetim:” Jesi li siguran da oces da igras, zar to nije gubljenje vremena bolje da odma predas”. A sta sam ti ja odgovoriom, da cu da te dobijem sa nulom sto je I na kraju I bilo. Varam li se? Po cemu si ti smeo da izgovoris tu recenicu kad me nisi dobio ni na WCG , sta tad sam ja trebao da raspalim verbalnu paljbu po tebi kako ti pricas kako si najbolji te ovo te ono….. Razmisli malo ko je ovde u pravu? I zato ja tebi nudim ruku pomirenja jer si ipak ti sve ovo zapoceo.

Braco u vas sam se malo razocarao. Zar se nesecate da ste s nama I sa Skokom blejali celo vreme na proslom WCG I sad mogu da kazem sta ste sve pricali o organzaciji I nekim likovima ali ipak necu zato sto nisam licimer I nepricam ono sto mi drugi prenesu za nekoga. Ali ovde pisete neke totalno kontra stvari za te iste likove. To mi je stvarno cudno?

Vazno je druzenje ali ako negde ucestvujes sto da ne pobedis(jer ipak vazno je ucestvovati ali I pobediti). Npr moj buraz je dobar sa Jokom, Fakerom, Skokom, Pedjom I ima tu jos nekoliko likova.

Sto se tice samara I nekog perja samo mogu da se nasmejem i nemoj da vidim da jos neko nekako preti jer mogu ja drukcijim tonom da pisem ali I da govorim.

Pedja preporucujem ti da obrises sve ove glupe postove nevezane za klanbase I da se sve ovo zaboravi I pocne ispocetka.

Hvala bogu napisah ga najzad, trebalo mi je 45 min. Mislim nemogu da trosim ovako bespotrebno vreme zato ocekujem IZVINJENJA jer sigurno nije moj buraz prvi poceo I neznam zasto su uopste neki poceli da pisu neke gluposti.

Evo sad cu ja Special One da ponovim TO BE THE BEST YOU MUST FIRST BEAT THE BEST pa da vidim ko se sad nalazi uvredjen.

Edited by El Ninjo (scouser)

SCOUSE PROUD

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo da li ti lepo razumes sta smo napisali malo je glupo da se na ovakav nacin raspravljate za gluposti, ako nisi video mi nikoga ne prozivamo, da li si procitao da smo nekoga prozvali ili sta, kako ne shvatas pobedili ste svaka cast ali ostanite kao pobednici do kraja batalite sranja jednostavno, koji vam je svima hocemo li mi da igramo ili da se napusavamo

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

@special one

kzes da niko ne moze da tvrdi da je bolji od tvog burazera zato sto je on izgubio samo od tebe,pa i ja sam izgubio samo od tebe. dakle,svi treba da shvate da merilo znanj i uspeha nije to o cemu ti pricas. onda ispada da sam ja treci u srbiji umesto tebe. jer ako sam ja ispao od rebe u polifinalu a on je bio prvi,ti si izgubio od el fuega koji je bio dugi...dakle to je zajebancija.

a zajebancija je bila i ono sto sam rekao pred nas mec,bolje da omdah predas da se ne mucimo... oni koji su se druzili sa mnom na turu i na wcgu znaju da uvek izbacim nesto sl. tome i to radim uvek,odem do sledeceg protivnika i malo se zezam bas zbog toga da svi shvate da je ovo igra a ne rat. uvek sa narednim protivnikom pravim zajebanciju. o tome je reba i pisao,njemu sam na wcgu rekao da du mu ubaciti otrov u sok ako samo pomisli da me pobedi,naravno da se nismo svadjali.

i to sto on ima 15 godina nema veze sa fifom, moze klinac od 9 godina da dodje i da nas sve oduva ako je vezbao.

da svi lepo zajebemo postove ovog tipa, jer ne volim kada neko povrsno gleda na odigrane utakmice. ja kada me oduvaju kazem da nisam mogao da pridjem golu i bio sam nemocan,a opet kada izgubim od nekih i dalje tvrdim da sam bolji...ako sam promasio neverovatno mnogo prilika koje su sve bile gol sanse ja necu reci da je taj bolji od mene. kako ti mozes da tvrdis da si bolji od mene kada si me od 4 odigranih tekmi 2 pobedio na penale,kako se moze reci ko je bolji, i reba me je obe pobedio na penale u polufinalu.

zakljucak: glupo je pisati ko je najbolji u srbiji jer takvog nema jos uvek...dokle god 90% ucesnika ne bude reklo da ce na sledecem wcgu prvi biti XXX YYY...

jos uvek nemamo izrazitog favorita.

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

PADA LOCK - NE PISITE VISE !!!!!!!

P.S. Nikad vas necu razumeti.....

Pre nego sto padne lock, mora jedan roman da padne....

Uvod:

Ja VAS stvarno ne razumem !!! Cemu sve to, taman se FIFA probudila posle 2 godine... (zahvaljujuci Lidiji - da joj kupite CVECE i BOMBONJERU za trud i ulaganje u FIFA zajednicu!!!! OZBILJAN SAM!!!!!!!) ... i krenulo je uzlaznom linijom, i onda dodju SERONJE srbKaiser i El Ninjo (scouser) i sve upropaste?? !! ?? Zbog cega? Bre ljudi to je video igrica, nemojte ludeti zbog toga!!!! Igrajte, dokazujte se, da napokon dokazemo da imamo repku sa NASIM igrachima. KUNEM VAS se jos jednom da neko unisti vec raspalu scenu uzecu igrache iz inostranstvo i s njima cu uraditi nesto jer su razumni i hoce da igraju, i da osvojimo nesto !!! URAZUMITE SE VISE !!!!

@LeSiN@r aka LESkO

Lesko je inace ljubitelj PES-a, mnogo puta je hejtovao FIFU, i mislite da sam ja nekada njega napusavao zbog toga !!!

P.S. Thx bro

@srbKaiser

Simone, aman ZAMAN bilo pa proslo, dosta si kenjao!!!

WCG i ovaj turnir su tek pocetak, imaces jos da se dokazujes... polako

Ako vredno vezbas i budes dobre volje da pomazes fifa zajednici, svi ce poceti da idete tim koracima......

@El Ninjo (scouser)

Iz kog Hrasta si ti izrastao? Znam sta si napisao... i verujem da za tebe nije bila uvreda, posto imas 15 godina i posto takve reci mogu da naskode nekima, normalno da ce neko da napise ovakve postove. Prestani da seres i kreni igras 'buduci' talentu !!!

@special one

Ajoj boze 45min? Samo toliko mozes da pomognes meni i ostalima, hvala ti za velikodusnu pomoc FIFA zajednici!!! Nemoj da ti se omane koji minut vise. IZVINJENJE? to ocekujes ma daj!!!!

Vezano za bagove da ti cika Bager nesto kaze... DA BOGDA FIFA 2008 imao bagove i da svi nauce i da te napune!!!

Sto se nisi vise edukovao kad si krenuo da igras??? WCG 2004? WCG 2005? WCG 2006? Rebba i ALex su igrali na bagove! Mali rus nije? P.S I ja sam igrao!!!! Tako je ceo svet igrao, ako neces da se tako da igras, sagni se malo.....

Prestanite i krenite da radite....

@JA

Mnogo mi je tesko palo sve ovo, sve Vam sazvacem i da Vam da POJEDETE!!! Bicu menadzer FIFA 08 Clanbase National CUP, nije problem, ali ako bude FIFA propadala ZBOG MENTOLA, IDIOTA i univerzalne reci 'SABANA', napustam FIFU pa se JEBITE!!! Pa nek se neko drugi bakce sa ovim ( ovo radim za dobrobit FIFA SCENE)....

P.S. Ne znam sta vise da napisem ..... ko se nasao uvredjen neka pise roman ili neka uzme vijacu i nek preskace, sramota...

Toliko od mene..... Neki su me razocarali.

Ja sto bolji, Vi sve gori.

Das prst, hoce ruku.... mrs BRE VAMPIRI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*POST MESECA*

Rec “saban” je viseznaznca I znaci: dziber, seljak, neki nepoznat covek, neki smotan covek I jos nekoliko ima znacenja....

Edited by FiFa PLaYeR

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...