Jump to content

CLANBASE-FIFA


LInn

Recommended Posts

Ja se prijavljujem za veoma bitnu ulogu igracha, a ako vam treba kapiten, neko sa visegodisnjim iskustvom, osvojenim wcg-om, neko ko je putovao na svetsko i evropsko takmicenje itd...

...sta mislite ko je glavni favorit?

...koga bi vi izabrali?

... uzmite Pedju [:D]

Edited by reba

Final - 25 May 2005 20:45 (local time) - Atatürk Olimpiyat Stadium - Istanbul

MILAN 3-3 LIVERPOOL

(Maldini 1', Crespo 39', 44') (Gerrard 54', Šmicer 56', Xabi Alonso 60')

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se prijavljujem za veoma bitnu ulogu igracha, a ako vam treba kapiten, neko sa visegodisnjim iskustvom, osvojenim wcg-om, neko ko je putovao na svetsko i evropsko takmicenje itd...

...sta mislite ko je glavni favorit?

...koga bi vi izabrali?

... uzmite Pedju [:D]

ladno mene nisi predlozio, sledeci put kurac od dzempera [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Budimo realni za nasu repku treba da igraju nasi najbolji igraci (a rezultati su najbolji pokazatelj ko su oni) [}:)]

TO BE THE BEST YOU MUST FIRST BEAT THE BEST

samo cu da napisem LOLCINA...sto puta LOLCINA,nemoj da mi neko skakuce po zivcima da ne bi letelo perje.

jel moguce da nekima treba prirucnik za fifu,ako je problem taj sto decica nemaju bojanku fifa i slikovnicu fifa ili prirucnik,napravicemo i napisacemo sve.

duso samo kazi sta je problem,ja nisam znao da pisem dok nisam krenuo u skolu.

nego da svi spustimo loptu na zemlju i da razmislimo i pogledamo i procenimo i odlucimo.

da li sam ja bolji od ovoga? jesam?! na osnovu cega sam zakljucio da sam bolji? ma daj bre pa neki igraci kao da su iz obdanista

mene samo interesuje...ovaj "decko" sto je napisao "to be the best..." da objasni sledece: ko je taj BEST koji je pobedio druge igrace koji spadaju u grupu BEST igraca.

dalje, koji su to nasi najbolji igraci u sezoni 2007/08 i koji su to rezultati koji potvrdjuju da su oni najbolji.

ako za repku postoji test izdrzljivosti nervnog sistema ja necu da se prijavljujem,ali reprezentacija zahteva najbolje igrace,oni se biraju prema mnogo vaznijim stvarima od rezultata sa turnira gde najbolji nisu bili spremni i gde je prioritet bio druzenje.

tako da pih malo sam zbunjen. jedna stvar je vazna::::::::::::::::::::::::::::::::

BUNKER NIJE IGRA,TAKTIKA 10-0-0 I DEFEND PLAY NIJE IGRA, vec smo naucili da probijamo bunker tako bunker nikada nije bio skill niti ce biti

aj cao bre

Edited by srbKaiser

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahhaha svaka cast Simone... inace, clanbase se igra sa manual on najverovatnije, pa cemo videti do kosi a ko vodu nosi... Pa vi deco bojice u rucice pa na crtanje...

Final - 25 May 2005 20:45 (local time) - Atatürk Olimpiyat Stadium - Istanbul

MILAN 3-3 LIVERPOOL

(Maldini 1', Crespo 39', 44') (Gerrard 54', Šmicer 56', Xabi Alonso 60')

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahhaha svaka cast Simone... inace, clanbase se igra sa manual on najverovatnije, pa cemo videti do kosi a ko vodu nosi... Pa vi deco bojice u rucice pa na crtanje...

Najverovatnije ?! 100% se igra manual on ! Tako i treba !

www.tabrate.com visit us :)

LET'S PLAY FOOTBALL ! ! !

Link to comment
Share on other sites

omg pa ti si valjda pes kapiten [:D]

dobro dobro, chisto da znam za sledeci put [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahhaha svaka cast Simone... inace, clanbase se igra sa manual on najverovatnije, pa cemo videti do kosi a ko vodu nosi... Pa vi deco bojice u rucice pa na crtanje...

manual on to mi se svidja !!! ali cika reba mi je reko da necu u repku [:D] [:D] [:D] inace verovatno bi ja kosio a ostali bili vodonose [:D] [:D] [:D] [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

samo cu da napisem LOLCINA...sto puta LOLCINA,nemoj da mi neko skakuce po zivcima da ne bi letelo perje.

jel moguce da nekima treba prirucnik za fifu,ako je problem taj sto decica nemaju bojanku fifa i slikovnicu fifa ili prirucnik,napravicemo i napisacemo sve.

duso samo kazi sta je problem,ja nisam znao da pisem dok nisam krenuo u skolu.

nego da svi spustimo loptu na zemlju i da razmislimo i pogledamo i procenimo i odlucimo.

da li sam ja bolji od ovoga? jesam?! na osnovu cega sam zakljucio da sam bolji? ma daj bre pa neki igraci kao da su iz obdanista

mene samo interesuje...ovaj "decko" sto je napisao "to be the best..." da objasni sledece: ko je taj BEST koji je pobedio druge igrace koji spadaju u grupu BEST igraca.

dalje, koji su to nasi najbolji igraci u sezoni 2007/08 i koji su to rezultati koji potvrdjuju da su oni najbolji.

ako za repku postoji test izdrzljivosti nervnog sistema ja necu da se prijavljujem,ali reprezentacija zahteva najbolje igrace,oni se biraju prema mnogo vaznijim stvarima od rezultata sa turnira gde najbolji nisu bili spremni i gde je prioritet bio druzenje.

tako da pih malo sam zbunjen. jedna stvar je vazna::::::::::::::::::::::::::::::::

BUNKER NIJE IGRA,TAKTIKA 10-0-0 I DEFEND PLAY NIJE IGRA, vec smo naucili da probijamo bunker tako bunker nikada nije bio skill niti ce biti

Kao prvo ja sam za tebe Master u fifi. Ako hoces ajde da odigramo koju pa cu da te spustim na zemju gde ti je i mesto a ne loptu da spustamo na zemju jer lopta postoji da bi se snjom igralo po zemlji i u vazduhu.

Drugo je li ti to neznas ko sam ja. Da te malo uputim: bio sam drugi na ovom poslednjem turniru(ispao na penale od burazera u finalu, pre toga savladao djatu,neke sabane i skoka koji je dobio pedju).Kazem ja rezultati sve govore. A koji je tvoj plasman, nisi prosao ni cetvrtfinale(LOLCINA).

Trece ja neznam jesi li ti ovo prso kad si zavrsavao svoj post, o kakvim ti to bunkerima trabunjas, zabrinjavas me.

Cetvrto ako vec za repku treba da igraju losi igraci kao ti zasto onda ne izaberemo tvog prijatelja SPODOBU za kapitena.

P.S. Evo imas puno lepih pozdrava od mog burazera (mislim da ti je ostao u lepom secanju, jer te je on izbacivao sa prethodnih takmicenja)

Edited by El Ninjo (scouser)

SCOUSE PROUD

Link to comment
Share on other sites

neverovatno kako ce uvek ovako nesto da ispadne...

Simone tvoj post je neverovatan...ja razumem da je tesko kad se izgubi,i da covek uvek trazi opravdanja,ali probaj da budes covek,i da kazes "gg,svaka cast,vidimo se sledeci put"...za repku nece igrati najbolji,nego onaj ko najvise ima zelje da igra,i vremena da se cima i vezba...jel moguce da je sujeta uvek jaca od svega...neverovatno...

a ti el ninjo nije trebalo tako da reagujes...jedna lasta definitivno ne cini prolece,nemoj to da zaboravis...to sto sam ja dobio Joka dva puta u grupi znaci da sam bolji od njega?Naravno da ne znaci...on je tata za mene u fifi,samo je bio takav skup okolnosti(sreca,moj adrenalin,njegova zbunjenost),pa sam ja pobedio...ne kazem ja da ti nisi bolji,i da nisi master za sve ovde,ali ne mozes ni ti to da zakljucis posle jednog turnira...

i sve ovo je manje bitno od same cinjenice da si rekao "dobio sam djatu,neke sabane,i skoka...ko si ti bre da govoris ko je saban,a ko ne?ovi ljudi igraju na svakom turniru vec jako dugo,i svi se jako dobro znaju,i ti se pojavis i pricas da je neko saban?Samo da se zna da nisi mene licno uvredio,jer nisam igrao protiv tebe,ali si slobodno zasluzio samarcinu od tog kome si rekao to...

ja uopste ne znam da li ste mogli ovo da povatate jer mi nije dobro,i pisao sam veoma iznerviran...

mislim da ce Pedja odluciti ko ce da igra,i vi tu nista ne mozete da uradite...

bice jos turnira,dajte da se druzimo na njima,a ne svadjamo...

sve najbolje ljudi !

Lidija,Pedja,srecno...trebace vam :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

neverovatno kako ce uvek ovako nesto da ispadne...

a ti el ninjo nije trebalo tako da reagujes...jedna lasta definitivno ne cini prolece,nemoj to da zaboravis...to sto sam ja dobio Joka dva puta u grupi znaci da sam bolji od njega?Naravno da ne znaci...on je tata za mene u fifi,samo je bio takav skup okolnosti(sreca,moj adrenalin,njegova zbunjenost),pa sam ja pobedio...ne kazem ja da ti nisi bolji,i da nisi master za sve ovde,ali ne mozes ni ti to da zakljucis posle jednog turnira...

i sve ovo je manje bitno od same cinjenice da si rekao "dobio sam djatu,neke sabane,i skoka...ko si ti bre da govoris ko je saban,a ko ne?ovi ljudi igraju na svakom turniru vec jako dugo,i svi se jako dobro znaju,i ti se pojavis i pricas da je neko saban?Samo da se zna da nisi mene licno uvredio,jer nisam igrao protiv tebe,ali si slobodno zasluzio samarcinu od tog kome si rekao to...

ja uopste ne znam da li ste mogli ovo da povatate jer mi nije dobro,i pisao sam veoma iznerviran...

mislim da ce Pedja odluciti ko ce da igra,i vi tu nista ne mozete da uradite...

bice jos turnira,dajte da se druzimo na njima,a ne svadjamo...

sve najbolje ljudi !

Lidija,Pedja,srecno...trebace vam :)

Sve sto si rekao to je tacno ali ti se sledeci put malo bolje uputi odkad ja dolazim na turnire. Sto se tice tebe video sam te samo na ovom turniru. Nije mi zelja da isprozivam igrache ali posle onog po mene uvredljivog posta sam morao da stavim Kajzeru do znanja ko je ko.

A sto se tice sabana nisam mislio nista lose nego sam mislio na likove koji su nepoznati.

Definiciju reci SABAN potrazi u novijem srspskom recniku jer ona je viseznacna.

P.S. Srecna slava svinma koji je slave.

SCOUSE PROUD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...