Jump to content

Help


juicer.

Recommended Posts

Da li neko zna zbog cega se desava , nesto to bih opisao kao slide , naime , kao da mi komp zapamti da sam drzao moveleft recimo , i kada stisnem moveright on nastavi da slideuje u left ??

Proverio sam movespeedove tako da to nema veze....

Odlepicu , ako neko ima reshenje bio bih zahvalan...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

hteo bih i ja nesto da pitam , vezano za pustanje demoa za CS v1.5 ... nashao sam neke stare demoe moje ekipe iz HLTV-a za cs1.5 i neke ne mogu uopste da pustim , javlja neku gresku u konzoli : demo had bogus number of directory entries: 1162103880

uspeo sam da reshim ovaj problem sa bogues number direct... sa http://www.slipgate.de/download/viewdemo.zip

tako da Zanima me sad help za ovaj bag :D dole :

a jedna grupa demoa ima bag tipa igraci se vide kao (null) tj ne vide se... iz prvog lica.

probao sam sa onim plejerima ranije tipa Geek Player ili SK plejer..ne secam se sad tacno ali opcija fix demo ne sredi nista.

pa bih zamolio nekoga da mi napise nesto... u vezi ovih problema sa gledanjem demoa za 1.5 , thx

i da... (null) problem moze da se resi tako sto se partija premota na F2 na pola [kad se zamene strane kanteri-terori] i posle restarta se pojave nickovi igracha...ali tu ima jos jedan problemcic , kanterima ostane skin terorista , a terorima skin kantera :)

Edited by sly*zomb1e

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...