Jump to content

Pravila za VELIKI ZIMSKI FIFA 08 turnir


Recommended Posts

Gameplay

Half Length: 6 Min

Difficulty: World-Class (*)

Goalkeeper Difficulty: World-Class (*)

Gamespeed: Normal (*)

Injuries: Off (*)

Offsided: On

Carding: On

Number of Subs: 5

Visual:

free choice

Audio:

free choice

Scenario:

Apply to match: no

All-over online:

free choice

System:

Solution: max. 1024x768x32

Detail level: free choice

Referee: free choice

Assisting Referees: free choice

Stadium: Bayarena

Weather: Sunny day

Autoswitching - 1 (*)

Manual off (*)

Timovi:

Jedino BARCELONA nije dozvoljena. Sve reprezentacije i klubovi mogu, da naglasim igrace se sa razlicitim ekipama, nema istih. Npr. AC Milan vs Brasil !!!

(*) - Samo da naglasim za zvezdicu da je nemoguce menjati settings jer PadPatcher v1.3 automatski stavi.

Link za PadPatcher v1.3 - www.fifabot.eu

***********

ZABRANJENO JE !!!!!!!!!

1. Korner - SNIMAK

2. Lob (duga lopta) i Q + W je STRIKTNO zabranjen sa Vase polovine da saljete na protivnicku polovinu !!!

Edited by FiFa PLaYeR

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

ok malo teze organizovati kontru ali ok snacemo se nekako :) a mogu na njegovoj polovini da radim sta hocu :) ako uspem naravno :) i ako sam razumeo nema repka vs klub ?

Na njegovoj strani mozes da radis sta hoces, ali da saljem dalekometne lopte NE!

Moze repka vs klub.

Jos sam napisao AC Milan vs Brasil! :D

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Na fifi 07 nije bilo dozvoljeno ubacivati korner u 5m da li to vazi i za ovu fifu ?

Golmanom sada mozes da upravljas mozes ga staviti na penal i onda "daces go iz kornera" :D

Vezano za 5m je 50-50 sansi sa gol. Tako da moze, samo ne moze gol iz korner iz pomenutog snimka.

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

ako se nerviras,to je apsolutno tvoj problem...

sto se mene tice,radujte se koliko hocete,meni ne smeta...ali da znate da sam ja sigurno 3 puta glasniji... :D:D

slazem se sa covekom, mada ovi sto jaaaaaaaaako retko daju golove NA PR: REBBA, e oni su jaaaaaako bucni posle gola,jel takvi jedaan gol daju,jadni,i stta ce,nek im se dusa raduje malo,a ima i strastvenih igraca eto kao lesko koji voli da svoj gol proslavi dozivanjem tarzana(na pr)

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

Alo nije adekvatan pocetak recenice.

Ne zna se tacno koliko ce biti igraca, kao sto sam rekla vec napravicemo prvobitan kostur i satnicu u petak. I zamolila sam vas da dodjete u 11:30 na registraciju da imamo evidenciju koliko je igraca i da li ce se kostur menjati kako turnir ne bi kasnio.

Pozdrav!

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Primetio sam da se opet neka spodoba usudila obrisati moj post, zato ce ga snaci gnev JIHADA.

Zar vi ne znate da je od mog cukundede cukundeda bio vrac, a njegov unuk po sinu od tetke bio je sirom sveta poznati GURU (u svetu poznatiji kao Al Capone).

Zbog ovog incidenta saljem goluba pismonosu marsalatu (nadam se da nece da ga skuvaju).

i dodje tako klinac na forum,i obraca se sa "ALO"...strasno...

lolcina [:D][8D][:D][8D] [8D] [8D] [8D] [:D][8D][:D]

spodoba je legenda

in nomine patris et filii et spiritus sancti

srbKaiser - ESL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...