Jump to content

Treba mi pomoc?


m1Los

Recommended Posts

E ovako...imam ogroman problem. Imam preteran komp, imam ADSL eunet 512/64 paket i kanter mi jako laguje... Ne znam zasto uopste. Da li je do rate-ova?. Do grafike ili tako nekih sranja nije. Antivirusa i msn i winamp sve iskljucim... A jako mi laguje kanter, strasno... POPIZDECU VISE !!!! MESECIMA MI JE TAKO JA NE ZNAM VISE STA DA RADIM ???

Znaci kakve god sam rate-ove stavio nije mi lepo radio cs a receno mi je da bi mi ping trebao biti od 30-40-50 do 60 uglavnom.... Meni sada kada sam stavio V23-b patch za cs 1.6 kao malo mi bolje radi ali o5 je lag oko 80-90-100....

Formatiorao sam kompijuter pre nedelju dana tako da nije do toga, kantere sam 1000000 puta ovaj poslednji put sa tim novim patchom je malo bolji kanter ali o5 laguje... Ne znam vise do cega je. Par mojih drugari imaju isti internet kao i ja i svi ziva na 100-200m od mene i njima radi kanter do jaja znaci jako retko laguje a mene ubija...

Moze neko da mi kaze do cega on mislis da je problem?! Bio bi zahvalan jako...

Hvala unapred! PozzZZz

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

Da Kal1mero to sam i ja mislio... Ali kako mom komsiji koji ima isti net kao i ja radi cs do jaja? Stvarno mu lag neide preko 50-60.... Isto ima ADSL eunet 512/64 kao ja i lepo mu radi... To mi ide na qratz, jer njemu radi a meni nece! Kako to mozes da mi objasnis onda?

Edited by m1Los

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...