Jump to content

ima li aktivnih FIFA igraca?


LInn

Recommended Posts

- Koliko sam upoznat, preko DIP-a i EASO-a ( to ne koristi LAN-a -> nego NET-a) ima bagova.

- Preko DIP nesto ne sljaka bas najbolje, dok u EASO ne moze da se iskljuci Manual cross (ili tako nesto), jedino HOST vidi, a client ne vidi.

- Valjda je LAN ok (jos nisam video).

- Vezano za Patch (pecheve), za to je od 2006/07 bio zaduzen (za dobrobit fife comunity) LUPUS koji je izjavio da vise nece praviti Patch -> mozete ovde procitati FIFA BOT ! EA SUX !

P.S. Ja bih sve stavio na World Class (ako ima i LEGEND) makar da ovu fifu golman nesto i ODBRANI!!! [|)]

ja uopste nisam gledao na koju brzinu igramo to moram da vidim ??

Gamespeed: normal

Edited by FiFa PLaYeR

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa normalno stavio sam juce game speed na normal pa to je bruka, tako je sporo da je nemoguce igrati smorio sam se posle 10 min normalno sve na world clas, kakvo je uzivanje kada igras onako,trci ko puz mi igramo ovako

Difficult Level-World Class

Keeper Difficult Level-World Class

Game Speed-Fast

Kakve ima veze sto su ono stavili normal, daj vidite za tu brzinu ako moze ako ne nema veze

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

Pa da, kažem, ako sam ja host i namestim manual cross i manual through pass, client ima automatic. S tim što je i auto switching pojeban.

- Koliko sam upoznat, preko DIP-a i EASO-a ( to ne koristi LAN-a -> nego NET-a) ima bagova.

- Preko DIP nesto ne sljaka bas najbolje, dok u EASO ne moze da se iskljuci Manual cross (ili tako nesto), jedino HOST vidi, a client ne vidi.

- Valjda je LAN ok (jos nisam video).

- Vezano za Patch (pecheve), za to je od 2006/07 bio zaduzen (za dobrobit fife comunity) LUPUS koji je izjavio da vise nece praviti Patch -> mozete ovde procitati FIFA BOT ! EA SUX !

P.S. Ja bih sve stavio na World Class (ako ima i LEGEND) makar da ovu fifu golman nesto i ODBRANI!!! [|)]

Gamespeed: normal

Bez starca nema udarca

Link to comment
Share on other sites

Ako neko zeli da igra FIFU 08 (DIRECT IP) moze da me kontaktira preko MSN-a (zoranvec@hotmail.com)

Moj upload je 256. (Sa ljudima koji imaju ADSL 512 NE IGRAM ! - zato sto njihov upload nije dovoljan ni za flash igrice! )

Uglavnom igram preko noci (tipa od 2am pa nadalje)

jao gde ti nadje da izazivas ljude !!! [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...