Jump to content

Battle.net problem


Recommended Posts

Surovi goga. lol [:D]

Elem @topic, nevalja ti konekcija, ili je preslaba ili te jebe provider ^^, tako da ono, ako imas providera zovi ga, a ako si na modemu nikad ti se nece popraviti [|)]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Surovi goga. lol [:D]

Elem @topic, nevalja ti konekcija, ili je preslaba ili te jebe provider ^^, tako da ono, ako imas providera zovi ga, a ako si na modemu nikad ti se nece popraviti [|)]

Nece biti da mi je slaba ili spora konekcija imam wireless 768kb/s, ali je moguce da me jebe provider, pozvacu ga sutra, posto je sad kasno, pa ce mo videti ima li poboljsanja

Link to comment
Share on other sites

2 sata, mrzi me tolko da cekam, al cu ipak pustiti veceras bas da proverim.

Nisam na sbb-u nego na NiNet-u, zvao sam ih i rekli su da nije do njih, nesto nije u redu samnom, kazu da proverim da li imam trojance, ali mcafee kaze da sam cist.

Naravno da imas problema kad si na ninet-u. Jednostavno mnogo im se smanjio kvalitet internet-a. Stalan time out je nemoguc za igranje dok surf radi, a u zadnje vreme sam cuo da ni torrent-i ne rade. Ako zelis da nikada nemas probleme sa Online Igricama i da imas EXTRA ping predji na Exe-Net. Jednostavno mnogo su bolji i od kablovskog sbb-a i od bilo kog adsl-a i imaju lokalnu mrezu. To je moje iskustvo. Ping na kanteru mi ne prelazi preko 15-25ms na beogradskim serverima a battle.net radi kao sat. Time Out - to nikada nisam video na exenet-u. Koristim vec pola godine. Mislim da daju test nalog ali nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam wireless koji radi na dometu od 16 kilometara vazdusne linije i imam 0% packet loss i veoma stabilan ping, tako da su shit provajderi i oprema koju ljudi koriste.

Upravo to sam hteo da kazem. Ja sam na oko 1km od bazne stanice i sa paketom od 1.5M koji imam radi extra. Sto je najbitnije imam stabilan ping 30-40ms do Google-a kao i speed mi je uvek 1.5M a ne kao kod ADSL-a na paketu 1.5M je protok oko 1200k. Plus upload mi je mnogo veci nego na adslu. Sto se tice ping-a na ADSL-u svi znamo da je shit.

Link to comment
Share on other sites

Dobar je ping i na adslu, ima moj brat telekomov. I tu zavisi od provajdera.

Ne moze da bude nikad dobar zbog samog ogranicenja parice : )

Probaj recimo da pingujes adsl server provajdera sa nekim vecim paketom od obicnog tipa: ping (ip servera) -t -l 10000

Tesko da ce ovaj ping proci uopste, a i ako prodje bice oko 2000ms dok je na wirelessu ovo oko 10ms.. To se direktno vidi kad recimo se proba: da se slusa radio, da se skidaju torrenti i da se recimo surfuje.

ADSL ce samo pri ukljucivanju torenata i ogranicavanju konekcije da torrenti vucu samo 50% biti potpuno neupotrebljiv. Dok kod wirelessa to nema veze : )

Nazalost mnogo je marketinga ucinilo da ADSL postane popularan a da ljudi misle da je wireless (kao mnogo naprednija tehnologija u odnosu na ADSL) postane nepopularan zbog shit provajdera koji nemaju pojma o mrezi a bave se tim.

Svuda u svetu se ljudi grabe za wireless a ADSL sve manje koriste osim kod nas zbog kako sam rekao losih wireless provajdera koji nemaju pojma o wirelessu.

Eto tebi su dozvolili da se sa 16km zakacis na njihovu baznu stanicu. To ce uskoro postati neupotrebljivo ako dozvole jos nekom da se zakaci sa slabim signalom:)

Edited by Bojan Jankovic
Link to comment
Share on other sites

Meni inet radio radi ok sa ADSL-om :)

Zanima nas?

Ne...

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...