Jump to content

PROBLEM CS 1.5


proka_sm

Recommended Posts

LJUDI KOPIRAO SAM CS 1.5 IZ IGRAONICE (NARAVNO TAMO RADI BESPREKORNO I U LANU I NA NETU) A KOD MENE SE JAVIO PROBLEM NA SERVERE HALF LIFE SE KACIM I SVE RADI EXTRA ALI KADA SE NAKACIM NA NPR SERVER BEOTEL UDJEM U SERVER IZABEREM TIM ALI MI ONDA IZBACI GORE DESNO WARNING: CL_FLUSH ENTITY PACKET I NEMOGU CAK NI DA KUPIM ORUZJE A KAMOLI DA SE POMERAM... PROBAO SAM DA GOOOGLAM NASAO SAM NESTO DA PROBAM DA PORESIM rate ALI GLE CUDA... KAD KREIRAM SERVER U LAN NEMOGU NI KONZOLU DA SPUSTIM ??? AKO NEKO ZNA NEK PODARI MALO PAMETI... KAKO DA PREVAZIDJEM SVE TO...

Link to comment
Share on other sites

e sad koliko se ja secam 1.5 verzije

treba da u ikonici na kompu kucas nesto -console -game cstrike ili tako nesto sigurno ce se neko setiti tacno kako to ide pa ce ti pomoci

a za cl_flushentitypacket desava se kad podesis rate-ove vece od one koja tvoja konekcija moze da podrzi

ne znam koji net imash ali probaj ove rate-ove

rate 10000

cl_cmdrate 51

cl_updaterate 51

e sad ne znam da li su ove komande dobre posto su iz 1.6 verzije ne znam da li su u 1.5 iste posto 1.5 nikad nisam igrao na netu

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

e sad koliko se ja secam 1.5 verzije

treba da u ikonici na kompu kucas nesto -console -game cstrike ili tako nesto sigurno ce se neko setiti tacno kako to ide pa ce ti pomoci

a za cl_flushentitypacket desava se kad podesis rate-ove vece od one koja tvoja konekcija moze da podrzi

ne znam koji net imash ali probaj ove rate-ove

rate 10000

cl_cmdrate 51

cl_updaterate 51

e sad ne znam da li su ove komande dobre posto su iz 1.6 verzije ne znam da li su u 1.5 iste posto 1.5 nikad nisam igrao na netu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...