Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Pa blizz im je omogucio. Po meni je to glupost jer iovako ionako necemo imati uzorak od 16 najboljih igraca s obzirom da u eu/us idu samo oni ciji timovi to mogu da plate :) kad bi se zakljucali regioni, eu i us bi mogli da pokazu neke svoje talente i eventualno promovisu svoje timove, takodje, mozda i naprave neko iznenadjenje sto ne bi bilo nemoguce. Ja sam za da im zabrane. Eventualno bih ubacio Kineze svuda po malo ako vec nece da im otkljucaju wcs china jer kontam da bi tako za godinu dana bili na nivou Koreje :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Namera mi je da za pocetak pratim aktuelnosti, zanimljivosti i vesti u vezi sa SC i kacim ih na zid i pisem o njima. Jos neke dodatne aktivnosti su u zamisli za kasnije. Ne znam sta te konkretno zanima.

 

@Zerox - S1 je verovatno zasnovana na snazi/finansijama timova, ali se vec do druge sezone situacija kristalise, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Namera mi je da za pocetak pratim aktuelnosti, zanimljivosti i vesti u vezi sa SC i kacim ih na zid i pisem o njima. Jos neke dodatne aktivnosti su u zamisli za kasnije. Ne znam sta te konkretno zanima.

 

mislim da nije problem tako nesto, ali vidi ipak sa lakijem, on se pita za ta "reklamiranja" :)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Druga partija mi je rekla da je pre sOs bio sOsad. >.<

 

Covek pravi dva Templar Archives? Dva Twilight Council? Razumem da je nervozan, uzbudjen, stagod, ali, jbt... 

 

Innov je bio nadmocan u svakom trenutku. Bio je nadigran samo na pocetku druge partije, ali je onda sOs rekao - evo, "pobedi, ne moram ja".  :fp:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да, очекивао сам да ће финалиста прве сезоне проћи рунду од 32 играча у региону. Зар ти ниси? 

 

Нисам гледао другу партију између Југија и Соулкија па не знам да ли је било иоле занимљиво као прва, али шта да је Југи добио и другу? Победник Code S и финалиста WCS S1 не учествују у Р16? Глупости.

 

Мислим да је пребацивање Р32 на једну добијену било ем непотребно ем глупо. 

 

И не мислим да људи морају проћи даље због пређашњих резултата, али је ово баш смешно. Један 6pool, један cannon rush и испао си. 

Edited by MarcusGaius
Link to comment
Share on other sites

As I said, igra protossa, ergo, ne moze da dobije po defaultu /balancewhine.

Prvu ga je dobio Yugioh fino a drugu mu je propao allin :) Valjda 10 pool bbust ako se secam dobro.

Iskreno nisam ocekivao od sOsa nista, a i nekako mi je dosadan taj njegov gameplay :) Evo sad gledam Jima, decko sabija :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Па макар да провери за случај да овај иде на 4G, да ли је ставио Пилон... :/ 

Два Асимилатора, два Пилона у бази и ништа више? Шта ли би могло бити? >.<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...