Jump to content

Football manager


Recommended Posts

slabo igram u zadnje vreme ali od aktuelnih igara imam sledece

braga, 3. sezona u toku, osvojio dve titule do sad

vauxhall, 5. sezona u toku, uveo ih iz conference south-a u championship

rayo, 3. sezona u toku, borim se za evropu u primeri

dizeldorf, 4. sezona, igram budesligu i kup uefa

hamburg, 4. sezona, svaki put sam ushao u lsh al nikako da uzmem titulu

zvezda, 3-4 sezona, sve titule do sad osvojio, svaki put usho u lsh

lyn, prva sezona, imam zilion X-eva, 5-6 sam iako imam realno najjachi tim u ligi

messina, zavrshio prvu sezonu na 6. mestu

valensija, arsenal, sporting, verder, fiorentina 2-3 sezone, uglavnom sam osvajao titule

vosa i ofk u toku prve sezone, kidam se za titulu tj u top 3 sam.

igram i sa nekim lower league timovima tipa boca san lazzaro, nelas, indjija, amot al se smorim brzo :)

imam i sa tobom onaj portugal 5-6 sezona porto - sporting, i prvu sezonu verdern - bayern.

malo li je ?

Link to comment
Share on other sites

ja nesto i nisam mnogo odigrao, mozda zato sto sam poceo tek u maju ove godine da igram, jer nisam imao komp pre toga...

nego, odigrao sam

sa zvezdom 5 sezona, svake sezone titula, dva puta sam uspeo da prodjem grupe ali i jednom nisam uspeo da se plasiram u lsh

west ham dve sezone, nesto mi i nije islo ( kup uefa u prvoj sezoni do 1/4 finala, druga sezona bez plasmana u evropi)

valensija prva sezona drugi, druga sezona drugi, treca sezona drugi, posle toga mi se nije igralo vise..

sporting posle onog naseg sejva sam odigrao do 2013. i stvarno je smor, bez premca u ligi, u lsh doguram do polufinala..

i to je to, sada se ceka 2008 ili mozda neki online duel..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Trenutno imam west ham 4 sezona nisam igrao dugo ali koliko me secanje sluzi nista sam osvajao :) , "stari" save Milan 5 sezona i u zadnje sam igrao saa Shaktharom 6 sezona ali sam na kraju odustao jer slabo ko hoce da dodje od "boljih" igraca" zbog reputacije lige :/

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

izgleda izasalo, ako je verovati po torrentima nekim, na newsu josh uvek nema [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

izasao proper flt :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

REVE KRALJU MENADZERA!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

koliko sam ja igrao menager nekih 1 sat mislim da je jako dobar osim sto imam malu zamerku [:D] ocene nisu vise zute nego plave [:D] i jos jedna vodim arsenal i hteo sam da dovedem anrija koi kosta 25.000.000 ja nudio 45.000.000 i nije hteo da dodje iznervirao sam se jako !! ali naravno da nece da predje kada je tek sad presao to su dobro uradili mislim realno !!! najbole sad da je presao !!! za sad i se svidja !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nikako se ne isplati skidati FIFA Manager...

Btw, ja pikao sa Veronom ovaj FM do skoro, sada me malo smorilo, jbg-a...Ne mogu da opstanem u Seriji A nikako...

- Ne, ne trebaju mi pare. Ja se ne prodajem za pare. Ja sam umetnik i jebe mi se za pare! Jebe mi se za vas i vašu jebenu modu, jebe mi se za vaše liftinge, stajlinge, pilinge, i kenja mi se od vaših dijeta, bookova, lookova...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

takodje i redovno , ali redovno imam 5 igraca koji su mi 'crveno' povredjeni, pored dva fizia. jebes menadzera, znao sam da treba da cekam 8.0.5 pre nego sto instaliram

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Igram menadzer od ps1 2007-cu sam igrao 47 sezona e sada posto je izaso 08 a ja kao svi normalni ljudu kupujem ovakvu vrstu igara kod pirata i upadne mi virus i sjebe mi sistem.Da li neko mozda zna neki link da skinem konpletan 2008 bio bih zahvalan.Unapred hvala

www.dodjikodcikeacid.co.ju i dobijes cd [:D]

infacidfinal2vn9.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...