Jump to content

Billing Support team...


Mario^^

Recommended Posts

Blokiran mi je account atm... neshto oko nachina placanja, nije ni bitno na kraju krajeva... Pisao bih ovu webformu, al sam chuo da je skroz random kolko ce se chekati na odgovor, fazon 3,4 dana pa do 2 meseca. a ima tu i jos jedan problem u koji sada ne bih ulazio, dok jedan telefonski razgovor moze da reshi problem za sat vremena pa bih se odluchio za ovo drugo.

Elem, pokusao sam da nazovem broj u Engleskoj, al kaze birali ste nepostojeci broj, probo sam razne varijante , sa raznima prefixima, pozivnim brojevima etc, al uvek isto sranje. Posto je poziv na taj kao i na brojeve u ostalim drzavama ( Naravno Srbije nema... ) dzaba, kapiram da moze da se dobije samo iz zemlje chiji support okreces.

Da ne gushim vishe, jel ima neko pojma ako ima neki drugi broj na koji bih mogao da zovem ili na koju foru da dobijem ove Engleze ?

( Ne mogu da pitam na njihovom forumu, jer mi je i tamo acc blokiran...)

Link to comment
Share on other sites

e sad nemogu ti 100% tacno reci kako ali imao sam ja nekog iskustva sa tim stvarima i cesto se desava da kada od nas pokusas da pozoves neki broj u inostranstvu da nece da ti prihvati. sve u svemu ima neki broj kod nas ali to se nesecam da ti kazem koji je, probaj da nazoves 988 i da pitas, uglavnom tu ti se jave ovi iz poste i ti im kazes ocu da nazovem taj i taj broj ali nemogu da ga dobijem i onda ti oni nazovu i kada dobiju vezu prespoje ti.

Link to comment
Share on other sites

E ne zezaj me :) pravim sebi racun ovde, ajde posle cu da uzmem video kameru da snimim svoj mobilni i okacicu na youtube sta sam uradio :)

994408009310800

"welcome to blizzard entertainment billing department" to je prvo sto ces cuti.

Inace koristim Telenor Postpaid (Prenesi 250), mozde nece na prepaid jebem ga.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

E ne zezaj me :) pravim sebi racun ovde, ajde posle cu da uzmem video kameru da snimim svoj mobilni i okacicu na youtube sta sam uradio :)

994408009310800

"welcome to blizzard entertainment billing department" to je prvo sto ces cuti.

Inace koristim Telenor Postpaid (Prenesi 250), mozde nece na prepaid jebem ga.

Haha

Mora da je postpaid onda... Probo sam i malo da mixujem brojeve i lol... probam 449310800 i javi mi se neka shiptarka ... "haljo, ko si?" ...

Link to comment
Share on other sites

Vidi telekom ima nekio halo plus nesto ne znam ni ja sam dobio sam od njih zoves pariz englesku bla bla bla nisam procitao komplet sta i kako al mozda ti to zavrsi posao :)

I btw kad budes pozvao neces ni da cujes da zvoni nego automatski mi se javi jebana sekretarica ;) tako ako zoves da cimnes samo :P nema toga :P odma krece razgovor kako okrenes broj.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

probaj da skines SKYPE program za telefoniranje preko komp-a , ima pozivne za sve gradove znaci fazon samo kucas proj koji pise na kutiji WoW-a, ja sam preko toga zvao , skines program besplatan je i ne moras da dokupish kredit jer preko toga ide kao za telefon .. al ti zoves free br. tako da ti ne treba. Samo zoves :)

malo zakasneli odgovor al staces.. :/

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

probaj da skines SKYPE program za telefoniranje preko komp-a , ima pozivne za sve gradove znaci fazon samo kucas proj koji pise na kutiji WoW-a, ja sam preko toga zvao , skines program besplatan je i ne moras da dokupish kredit jer preko toga ide kao za telefon .. al ti zoves free br. tako da ti ne treba. Samo zoves :)

malo zakasneli odgovor al staces.. :/

Aaaaaaaa perverzija :) svidja mi se :D

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Blokiran mi je account atm... neshto oko nachina placanja, nije ni bitno na kraju krajeva... Pisao bih ovu webformu, al sam chuo da je skroz random kolko ce se chekati na odgovor, fazon 3,4 dana pa do 2 meseca. a ima tu i jos jedan problem u koji sada ne bih ulazio, dok jedan telefonski razgovor moze da reshi problem za sat vremena pa bih se odluchio za ovo drugo.

Elem, pokusao sam da nazovem broj u Engleskoj, al kaze birali ste nepostojeci broj, probo sam razne varijante , sa raznima prefixima, pozivnim brojevima etc, al uvek isto sranje. Posto je poziv na taj kao i na brojeve u ostalim drzavama ( Naravno Srbije nema... ) dzaba, kapiram da moze da se dobije samo iz zemlje chiji support okreces.

Da ne gushim vishe, jel ima neko pojma ako ima neki drugi broj na koji bih mogao da zovem ili na koju foru da dobijem ove Engleze ?

( Ne mogu da pitam na njihovom forumu, jer mi je i tamo acc blokiran...)

Pretpostavljam da si dobio mail od njih da im kazes kako placas acc na koga se vodi CC(Credit Card) etc.

Napravi webformu i cekaces max 2 dana.. barem je meni tako bilo par puta :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...