Jump to content

Dota tur


Paradoks

Recommended Posts

Ok. Nedelja 2 septembar bice odrzan dota turnir u Krusevcu s pocetko od 11h(nije fiksno za sad).Na raspolaganju je 40(vrh)kompova, sto je sasvim pristojno.Sto se tice uplate, zavisi od nas kako se dogovorimo 200-300din(pedlazite sta ko misli).....U bre nikad nisam pisao nesto ozbiljno [:)] ,nemogu svega da se setim sta jos treba da vas obavestim,a da za mode igranja takodje predlazite, pa cemo zajedno da odlucimo.Sve u svemu tur je 100%, nece biti ispale!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ole ! :D

Do jaja!

IMHO MYM pravila (tj sa naseg wcg-a -kog nije bilo) i kraj ! Dolazi ekipa pwny express! choochoooo :P :X

!

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pa ovako posto se osecam da sam i ja jednim delom ovde u organizacionom odboru :), da kazem.

Bilo bi lepo da se otvori novi Topic I kome bi se sve ekipe prijavile, cisto zbog broja: kao i da se navedu pravila, koja cu recimo ja da smislim!!

U svakom slucaju kukaju svi kako im treba dotu turnir, ove je nesto sto ne moze bolje da bude, jelr bio sam, USLOVI ZA TURNIR SU EXTRA.

Sa tim sto bi sigurno dosle u neke ekipe kojim aje recimo beograd daleko, sa juga srbije, znaci nema razoga da se sve to negodi. Ajde Zujo ili Sale otvarajte novi topic i neka bude malo zvanicniji, da ne moram to ja da radim :),

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

Da to sam zaboravio da kazem da ne bude neke zabune,Zuja je ogranizator turnira, ja sam ovde samo sekretarica [:D] .Inace receno je da da nece biti ispale za tur, ali nemoj da ocekujete i da ce ga biti ako se prijavi samo 4 ili 5 ekipa .......Topick za prijave cu otvoriti kad budem video jos kandidata....Zato ljudi navali..... [8D]

Link to comment
Share on other sites

hahahahahah... ROFL... znachi dolazite na tur??? ae bre otvaraj novi Topic da se prijavimo pa tamo ko dodje dosho je :)

glasam za mod -xl i ako nema vishe ekipa od 16 idemo na grupe 4 od 4 tima svako sa svakim :)

ma shalim se prvo idemo bo3 eliminacije pa 2grupe od 4...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...