Jump to content

CnC3 WCG


PeNiCiLLinE

Recommended Posts

ozbiljno ajde skupite se ko sve igra cnc3 dodjite u bg da se zajebavamo nemoj da nas bude na kraju manje od crnogoraca (njih je bilo cak 7 na nacionalnom u cnc3 od kojih je jedan cuveni tripo koji je jedini znao za CG wcg prosle godine :)

po mojim proracunima za sad bice nas sigurno 4 u finalu e nadam se da ce se u drugim gradovima pojaviti jos igraca a da ce na BG kvaliju biti bar 10 ljudi! ajte nemoj da vas mrzi

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

ozbiljno ajde skupite se ko sve igra cnc3 dodjite u bg da se zajebavamo nemoj da nas bude na kraju manje od crnogoraca (njih je bilo cak 7 na nacionalnom u cnc3 od kojih je jedan cuveni tripo koji je jedini znao za CG wcg prosle godine :)

po mojim proracunima za sad bice nas sigurno 4 u finalu e nadam se da ce se u drugim gradovima pojaviti jos igraca a da ce na BG kvaliju biti bar 10 ljudi! ajte nemoj da vas mrzi

veruj mi doso bi al nisam odigrao ni jedan mec na Battlecast :P samo sam vezbao protiv kompa i protiv igraca u igraonici:( ako neko hoce mozemo preko hamachija malo pred wcg da vezbamo:))

440771.jpg
Link to comment
Share on other sites

gz [8D]

Ovde se vidi nemoc Scrin-a portiv GDI koji zna sta radi. To se svakao odnosi i na Nod, bar za sada.

ma tu se vidi kako gdi mora vs scrina savrseno da odigra. Kakva nemoc scrina pa da sam ga pustio malo pregazio bi me ja se tu mucim da ga harassujem i da mu skinem tech a scrin samo sedi kuci i masuje jedinice. vs noda je istina, al scrin je definitivno najjaca rasa. Jedino ovaj Yama nije najjace odigrao mada scrin opet ni ne mora kazem ostali vs scrina moraju perfektno da odigraju. npr kad si nod ako ne uspes da mu STujes i pp i outpost onda je gg za tebe, a ako uspes nista opet ne znaci al imas vece sanse.

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

ma tu se vidi kako gdi mora vs scrina savrseno da odigra. Kakva nemoc scrina pa da sam ga pustio malo pregazio bi me ja se tu mucim da ga harassujem i da mu skinem tech a scrin samo sedi kuci i masuje jedinice. vs noda je istina, al scrin je definitivno najjaca rasa. Jedino ovaj Yama nije najjace odigrao mada scrin opet ni ne mora kazem ostali vs scrina moraju perfektno da odigraju. npr kad si nod ako ne uspes da mu STujes i pp i outpost onda je gg za tebe, a ako uspes nista opet ne znaci al imas vece sanse.

Ali ga nisi pustio..., tj. znao si sta radis. Ja alternativni scenario za ovo ne vidim, ako GDI odigra ovako.

MSc
Link to comment
Share on other sites

Ali ga nisi pustio..., tj. znao si sta radis. Ja alternativni scenario za ovo ne vidim, ako GDI odigra ovako.

da je lik pushovao kao shto apollo radi npr ne bi ja izdrzao ni da vidim svoje mamute ;) al boji se sad scrin ako ide na push start a gdi ide eng rush onda je gg za scrina... to je bunar papir makaze pa koji start ces izvuci jebiga

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hteo bih da cestitam Daut-u jos jednom na pobedi i lavu koji je zavrsio kao drugi ako se nevaram. Daut GL&HF

gg daut gg lave ;)

lave jel si ti mozda onaj baja shto je pre u catacombi sabijao Generalse ko lud, Serbian man?

Hvala na cestitkama!

@pr0seqtR: ne, ja nisam serbian_man. Nisam nikad igrao generale u zivotu^^

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

shit happens... igra je previse na srecu, nije je imao ^^ Koliko je igra na srecu govori i to da je Xeon zavrsio drugi na turniru, lik koji se uopste nije ni kvalifikovao za WCG nego je upao mesto Dynamica koji je u poslednjem trenutku odlucio da nece ici na wcg... Obojica inace iz istog clana MMC za koji i Daut igra :) i daut mi rece da mu je skor vs xeona 20-1 il tako nesto^^

Edited by LavIsInTheAiR

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...