Jump to content

Osvojite Rezervisan slot na KGB Alfa


Recommended Posts

Evo i mala nagradna igra koja zapravo nema vreme trajanja vec traje stalno.

Pogledajte ovu statistiku KGB Public Alfa servera (tacnije Top10 dole):

http://www.gametracker.com/server_info/82.117.194.227:27015

Svi igraci sa preko 1000 fragova koji se nalaze na Top10 listi a nemaju vec slot dobice ga. :)

Napomena: Ovaj rank nema veze sa skillom vec se samo broje fragovi, znaci sto duze igrate, vise ljudi ubijate i to se sve sabira i ko toliko igra da dospe u ovaj Top10 zasluzuje a i dobice rez slot ako ga vec nema, samo nek mi se javi na PM ovde na forumu

p.s. Vrlo bitno je da stalno igrate sa istim nickom da bi vam se sva ubistva brojala za taj nick.

;)

Edited by iGGi.kgb
Link to comment
Share on other sites

cek , a ako u top10 vec ima nekih ljudi koji imaju slot , jer se onda pomera za ta mesta , do onih 10 prvih ljudi na statistici a da nema slot ? ili ne ?!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

cek , a ako u top10 vec ima nekih ljudi koji imaju slot , jer se onda pomera za ta mesta , do onih 10 prvih ljudi na statistici a da nema slot ? ili ne ?!

A ne, samo oni u top10, ne gleda se dole, ako bi se tako gledalo onda ne bi bilo kraja slotovima, ionako ima jos malo mesta :)

@lesko, pico tebi ne treba slot ? :)

Link to comment
Share on other sites

to je glupo onda jel kad pogledas ja treba da visim na serveru da igram a vec ima otprilike 50+ ljudi sa slotom na kgb publicu (admini svi + samo oni sa slotom ) tako da vecina iz prvih 10 ce biti sa slotom mozda eventualno 2 3 coveka bez slota ... a i ko moze da visi na ffa serveru 4 5 sati dnevno :/ samo onaj bez zivota [:D]

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

210 slotova ? omfg

pa ti nisi normalan sine... onda ispada da samo prijatelji mogu da igraju na serveru , a ovi ostali mogu da ga duvaju dok cekaju da se konektuju...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Si ti cuo za statistiku? :D

Nikad se do sada nije desilo da na serveru igra vise od 10 igraca koji imaju slot ;)

Ali istina je da je jako tesko uci bez slota, ali to je i cool. Slotove su dobili dobri igraci, normalni i cool ljudi tako da oni mogu uci na server kad god i time je igra i druzenje na serveru n1. Novi ljudi se reguju na nas forum i tamo se malo upoznaju pa mozda i zasluze slot preko reda ili slicno.

Evo pre 2 dana smo nesto experimentisali pa iskljucili slotove i ljudi krenuli da kukaju na forumu kako nema poznatih ljudi na serveru i kako je pun losih igraca koji smaraju i prozivaju za cheat itd tako da ovo sto smo uradili je n1 samo eto ovo sto sam postovao moze neke nepoznatije da zainteresuje (a da im se svidja igranje na serveru)

slotove ja niti delim niti ih ja nudim, tako da nisu to moji ortaci vec svako polako moze da predlozi nekog svog normalnog a da smo ga primetili na serveru a sada je ovo sansa i za one koji na serveru nemaju ortake da lepo sebi zarade slot, mozda nije lako ali uz trud i vreme se isplati ;) mada ionako ce kgb uskoro imati jos jedno 5-6 servera tako da ce biti malo lakse disati :)

Uglavnom ko je na serveru i forumu zna o cemu pricam, ko nije, nece me razumeti ni posle ovog posta...tako da ovo mu dodje kao spam :D

Edited by iGGi.kgb
Link to comment
Share on other sites

ok iggi , ocekujem da mi sredis slot...

pass mi daj na pm... fala..

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Si ti cuo za statistiku? :D

Nikad se do sada nije desilo da na serveru igra vise od 10 igraca koji imaju slot ;)

Ali istina je da je jako tesko uci bez slota, ali to je i cool. Slotove su dobili dobri igraci, normalni i cool ljudi tako da oni mogu uci na server kad god i time je igra i druzenje na serveru n1. Novi ljudi se reguju na nas forum i tamo se malo upoznaju pa mozda i zasluze slot preko reda ili slicno.

Evo pre 2 dana smo nesto experimentisali pa iskljucili slotove i ljudi krenuli da kukaju na forumu kako nema poznatih ljudi na serveru i kako je pun losih igraca koji smaraju i prozivaju za cheat itd tako da ovo sto smo uradili je n1 samo eto ovo sto sam postovao moze neke nepoznatije da zainteresuje (a da im se svidja igranje na serveru)

slotove ja niti delim niti ih ja nudim, tako da nisu to moji ortaci vec svako polako moze da predlozi nekog svog normalnog a da smo ga primetili na serveru a sada je ovo sansa i za one koji na serveru nemaju ortake da lepo sebi zarade slot, mozda nije lako ali uz trud i vreme se isplati ;) mada ionako ce kgb uskoro imati jos jedno 5-6 servera tako da ce biti malo lakse disati :)

Uglavnom ko je na serveru i forumu zna o cemu pricam, ko nije, nece me razumeti ni posle ovog posta...tako da ovo mu dodje kao spam :D

pa to je sasvim ok.....nov sma ovde, ali u pravu si skroz....;)

Link to comment
Share on other sites

Izbacuje te kad ulazi neko sa slotom, treba da imaz rez slot da te ne bi izbacivalo. Jbg mnogi se zale na to al sta je tu je, na serveru su bar provereni ljudi, a ja eto kad primetim jos takvih mozda i ponudim slot, mada od nedelje ce biti jos kgb servera pa ce valjda biti malo bolje (vise mesta)

Link to comment
Share on other sites

Izbacuje te kad ulazi neko sa slotom, treba da imaz rez slot da te ne bi izbacivalo. Jbg mnogi se zale na to al sta je tu je, na serveru su bar provereni ljudi, a ja eto kad primetim jos takvih mozda i ponudim slot, mada od nedelje ce biti jos kgb servera pa ce valjda biti malo bolje (vise mesta)

znachi da ocekujem ponudu :D

Link to comment
Share on other sites

Ma prvo cu da podignem pa da testiram da li ce biti ok link na koji cemo ga staviti a ako to ne valja moram videti kako sta. Sutra valjda (pon)

Sto se tice servera u planu su: Public Beta, Deathmatch, Gungame, Soccerjam, Kreedz, CW2, CW3

a mozda i battlefield2 ali to cemo jos videti jer se ne razumem u tu igru tj nisam nikad video kako izgleda a kamoli igrao

uglavnom ako se link pokaze kao dobar pisace vec reklame na forumu a i trebace nam novi admini :) i to posebno neki koji se razumeju u shifrice

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...