Jump to content

cl_flushentitypacket


PREZLA

Recommended Posts

spyware kao prvo ocisti sa kompa , kao drugo smanji ratove pa vidi kako ce biti...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

^naravno , kakav crni zone alarm za skeniranje...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa ako nista na kraju ne sredis , ostaje ti da se naviknes na uslove...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

lol imas sezam pro, koji paket ?

imao sam basic od 256/64.....ma nije do paketa zato sto sam igrao mesecima preko tog paketa.......kazem samo odjednom mi se to desilo......za mesec dana ovi iz telekoma nesto menjaju tako da svi sto imaju 256 imace 512, ovi od 512 1gb i tako dalje..... :S

pa ako nista na kraju ne sredis , ostaje ti da se naviknes na uslove...

hehehe ma koji uslovi ne mogu ni da krenem da igram :)

Link to comment
Share on other sites

lal

ubaci bootabilni cd windowsa u rom , onda stavi first boot device , i resetuj komp . Kada ti si dize sistem videces reci ce ti da pritisnes neko dugme kojim ces pokrenuti cd , i onda ce ti posle sve valjda biti jasno... sam ti kaze koje slovo da pritisnes za sta itd...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

imao sam basic od 256/64.....ma nije do paketa zato sto sam igrao mesecima preko tog paketa.......kazem samo odjednom mi se to desilo......za mesec dana ovi iz telekoma nesto menjaju tako da svi sto imaju 256 imace 512, ovi od 512 1gb i tako dalje..... :S

hehehe ma koji uslovi ne mogu ni da krenem da igram :)

Pazi, ranije je sezam pro mozda imao manje korisnika pa si ti zapravo i imao priblizno 64k upload, sada ima mnogo vise korisnika pa i njemu zakuca link sto osetis ti.

Imam ovde drugara koji je imao realno 150k/45k od tog paketa a sa time ne mozes da igras.

To sto ce ti duplirati sada nema veze jer dupliraju samo download a upload ostaje, tako da moj savet ti je da svakako predjes na sadasnji 512/128 a buduci 1024/128 ;)

Evo ti jedan link gde mozes proveriti bvrzinu neta: www.speedtest.net

Znaci kad ti se ucita, klikni na zutu piramidu da krene test i onda ces dobiti 3 linka da kopiras pa eto kad zavrsis stavi treci link ovde.

Evo npr meni kako izbaci:

163511695.png

Vodi racuna da 10% mora da ti otpadne na pppoe konekciju.

Eto pa vidi sta ce ti reci za upload i onda ces mozda i znati sta ti je zapravo problem.

Link to comment
Share on other sites

lal

ubaci bootabilni cd windowsa u rom , onda stavi first boot device , i resetuj komp . Kada ti si dize sistem videces reci ce ti da pritisnes neko dugme kojim ces pokrenuti cd , i onda ce ti posle sve valjda biti jasno... sam ti kaze koje slovo da pritisnes za sta itd...

hvala, znam kako se to radi nego nemam instalacioni cd...jbg......:D [8D]

Pazi, ranije je sezam pro mozda imao manje korisnika pa si ti zapravo i imao priblizno 64k upload, sada ima mnogo vise korisnika pa i njemu zakuca link sto osetis ti.

Imam ovde drugara koji je imao realno 150k/45k od tog paketa a sa time ne mozes da igras.

To sto ce ti duplirati sada nema veze jer dupliraju samo download a upload ostaje, tako da moj savet ti je da svakako predjes na sadasnji 512/128 a buduci 1024/128 ;)

Evo ti jedan link gde mozes proveriti bvrzinu neta: www.speedtest.net

Znaci kad ti se ucita, klikni na zutu piramidu da krene test i onda ces dobiti 3 linka da kopiras pa eto kad zavrsis stavi treci link ovde.

Evo npr meni kako izbaci:

163511695.png

Vodi racuna da 10% mora da ti otpadne na pppoe konekciju.

Eto pa vidi sta ce ti reci za upload i onda ces mozda i znati sta ti je zapravo problem.

evo meni sta izbaci...

http://www.speedtest.net/result/163559834.png

163559834.png

Link to comment
Share on other sites

lupate , ali necu da se svadjam...

samo cu reci da sam igrao 3-4 godine preko 56k i da je cs radio ko bog , jeste da je ping bio oko 180-200 ali nije bilo problema...

tako da hocu da kazem da mu je i ovaj sada upload dovoljan sasvim da igra cs na domacim serverima...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

da mu je dovolno ne bi pokretao temu, no ja sam rekao misljenje pa kako god, a i govorim iz prakse a ne teorije iliti iskustva od pre 3 god kada net nije imao veze sa ovim ;) i to je bio cs 1.5 a ovo je cs1.6, ogromna razlika itd :P a i nece decko propasti ako doplati nekih 600 din za 512/128 jedan mesec da proba :)

i cemu svadja, ti bi se samo svadjao wuno :P

Edited by iGGi.kgb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...