Jump to content

StarCraft za pochetnike.


Recommended Posts

hehehehehe opusteno [8D]

a brate za taj rad rukama leva shaka radi sve na tastaturi a desna je na mishu :)

moraces da se naviknes da tako igras... mada za pocetak mozes da naucis samo

da grupises jedinice na hotkeyeve 1,2,3,4,5... a posle na koji taster je koja jedinica da se gradi i tako dalje... [:D]

deluje komplikovano, ko kada prvi put sednes u kola: menjac, kvacilo, brzina, kocnica, zmigavac... previse je !!!

ali kasnije ide do jaja lako :)

Edited by kepa
Link to comment
Share on other sites

hehehehehe opusteno [8D]

a brate za taj rad rukama leva shaka radi sve na tastaturi a desna je na mishu :)

moraces da se naviknes da tako igras... mada za pocetak mozes da naucis samo

da grupises jedinice na hotkeyeve 1,2,3,4,5... a posle na koji taster je koja jedinica da se gradi i tako dalje... [:D]

deluje komplikovano, ko kada prvi put sednes u kola: menjac, kvacilo, brzina, kocnica, zmigavac... previse je !!!

ali kasnije ide do jaja lako :)

btw kepa ima apm 300+ [:D]

Link to comment
Share on other sites

Pa znas kako, ako se radi konkretno o kucanju, 300 otkucaja u minuti je 0.2 sekunde po otkucaju... stavio sam gore link za The Typing Of The Dead, igru iz Evil Dead serijala u kojoj ubijash zombije tako sto kucas sta im je napisano iznad glave .... ima odlichan tutorial i super vezbe...ja sam se tako igrao i prosek mi je 0.13 sekundi za slovo ...nije nishta teshko....e sad koliko to pomaze u starcraftu je drugo pitanje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...