Jump to content

PES6


Recommended Posts

Epa ovako ljudi,jako razocaran organizacijom ESWC-a i celom ekipom foruma,odlucio sam da napravim jedan od obecavajucih turnira u PES6...

Igrace se 2 jula...

Nis-Duvaniste

igraonica-STRIKE

PRAVILA:

-ogranicenje od 64 igraca - prvih 64 prijavljenih

-grupe (16grupa*4igraca),znaci svako igra po 3 tekme najmanje,zatim se igra sistem eliminacija,sve dok se ne dobije broj od

6igraca (48-24-12-6) koji ce praviti 2 grupe po 3,gde prva dva prolaze i dobijamo polufinala...

-klubovi

-patch (SAMO ALI SAMO IMENA TIMOVA I IGRACA)

-10 min,exibition match,random-raspolozenje,summer fine,sudija-random,top level,camera-wide ili normal long (ZAVISI OD IGRACA-kako se dogovore)

Uplata po 200din,do krajnjeg roka 27jun... VAZNO - Igraci koji uplate prijavu,a zatim ne dodju na turnir,nece dobiti novac nazad...

Prijavljeni se mole da ponesu svoje dzojpade...

NAGRADE!!!

1.5000din

2.MP3 player od 1gb

3.Bezicni mis i tastatura

Edited by roling89
Link to comment
Share on other sites

"PES6, Turnir sada i u Nisu!!!"

Valjda dovoljno piše :)

A isto važi i za to odakle sam (pogledati levo) ;)

PS - Sad sam video onaj deo da si bio na ESWC... Da nisi možda bio u dresu Arsenala (crvenom) na ESWC? :)

Da bre,a ti onaj u tamno crvenoj,krupniji?!

Edited by roling89
Link to comment
Share on other sites

Koliko ima racunara igraonica??? [:D] I ajde ljudi saljite prijave ima ih mnogo malo!!! [:(!]

Moracu da osvojim turnir [}:)] xaxa [:D]

ima 8 racunara...ali ne bojte se,necete cekati,dva dana pre turnira izbacicu satnicu,ko kad igra...bice dovoljno igraca,bojim se i preko 64 ali bice mi zao sa one koji budu bili posle 64 :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...