Jump to content

Koji PVP server da izaberem


Miodrag

Recommended Posts

Xavius ftw ! Nema mnogo Srba, a ni ne trebaju ti uopste.....ako ti je zadovoljstvo sto ce ti neko /w svaki put kad se logujes "De si brate" umesto

"Hi" batali to :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ma jok, sad odma startuju sa "kolko imas golda?"

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

"Brate Srbine, pozajmi mi nesto vracam ti , casna rec"

sledi odgovor: " You say what? Don't understand your language :P " :-D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ajd bez trolovanja

namerno nisam obrisao ovaj topic odmah da bi chovek dobio par ok saveta u skladu sa paramterima koje je trazhio

bez obzira sta ja, i bilo ko od vas for that matter, mislio o komunikaciji sa 90% 'domacih' igracha u wow-u, pustite choveka da sam spozna da li mu je srpski jezik bitniji u igri od nekih drugih stvari

znachi - predlozhite choveku pvp servere sa domacim igrachima na strani alijanse i cao

Link to comment
Share on other sites

"Brate Srbine, pozajmi mi nesto vracam ti , casna rec"

sledi odgovor: " You say what? Don't understand your language :P " :-D

E tako sam nesto ja slicno radio :)

Mada sam vise koristio "idi zaradi sam ni meni ne pada s neba", i "cenim ljude po tome kakvi su a ne odakle su"

ili naravno ako je neki retard, /ignore

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

pa aj konkretan savet:

Ili najsveziji ili najjaci server.

Od najsvezijih vidi na blizz forumu koji su. Kod svezih realmova je fora da se lozis da si uber posto nemaju svi dobar gear, ali rizikujes da se server ne razvije dovoljno, sto se u poslednje vreme najcesce desava.

Najjaci stari ally serveri su koliko ja znam: Kazzak, Frostmane, Tarren Mill, Magtheridon. Top gildove imas i na Talnivarr i na Vek'Nilash.

To je sve zasnovano prema mojim nekim istrazivanjima od pre nekih mesec i po kad sam gledao potencijalna mesta za trasnfer. Tu je rasporedjeno top10 guildova u Evropi, ali svi serveri imaju dosta gildova sa bar magtheridonom na farm statusu, tako da ako zelis brzo da se obuces posto izlevelujes, moci ces negde da se uvalis i da iznindzaris kz & gruul gear.

Kazem, podaci nisu najsveziji, ali ne verujem da se nesto mnogo promenilo. Neka me neko ispravi ili dopuni ako gresim.

p.s. Ako ovo pitas zato sto tek pocinjes da igras, imas ti jos mnogo drogiranja ispred sebe pre nego sto ces ista ubiti :) A postoji i velika sansa da za prvog lika izaberes klasu koja ti ne odgovara. Ja za prvog lika nisam uzeo u razmatranje priesta jer sam mislio da je bedna krpa. lol noob. :)

Edited by taba

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Frostmane Aliance jedan od starijih i gde je ok srpska ekipa :P

Xavius aliance side, al ne tolko Srba jes da ih ima :) al vise Hrvata no nas, mada to nije tolko bitno :) jer mozes da pricas ok sa njima :P

Dragonmaw server isto samo tamo su retardirani Srbi da izvine ceo klanrur forum (jbga deca od 12-15 god) na ovu izjavu jer je istina, bar onako kako sam ja video i dobio utisak, koji gledaju kad nabudzis 70 lvl da ti dodju do tvog username i passworda na lep nacin i posle ti pokupe gold opremu i tako :) E sad to sto posle ostane igraonica bez par accounta ;) nisam ja kriv :)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

sto se tice Sylvanasa..hord side , tamo ima jako jako puno nashih ljudi. Svakog dana srecem lvl 70 epic geard likove u top guildam koje znam od ranije a nisam ni znao da su odavde. Cak sam usao u jedan nash guild koji je iz lvling guilda prerastau u raiding :) Evo nas na shadu :P nije lose sobzirom da imam samo oko 15 pouzdanih ljudi za raid a ostali su tu da popunjavaju broj.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...