Jump to content

fun realms


marko_nsw

Recommended Posts

preporucujem svima da probaju,ja sam igrao original 2godine pa prestao,i pre par nedelja reko ajd da probam malo ovo (bilo mi jako dosadno) znaci vrh zajebancija vecina questova,spellova,talenata radi... ping nije losh mada ponekad zna da smara dc..

u svakom slucaju evo jednog screena

http://img176.imageshack.us/img176/5907/funrealmaaamc1.jpg

a pazi gm-a sto nosi lep sword ;0

gmzj5.jpg

,u svakom slucaju lepo sam se nasmejao koliko tamo ljudi ne znaju nista o pvp-u. ' omg u ggot some nasty skillz" l [8D]

Edited by marko_nsw

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

sve je to super

ali bi bilo korisnije da si npr stavio celo upustvo kako se to moze izvesti

i ono sto je najbtije sto je mene odvuklo od toga je sto ne mogu da rade privatni server i original wow u isto vreme ili tako nesto

Mogu Killy u isto vreme ako su na istoj verziji 2.x.x samo promenis realm list.wtf i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vec bio to jednom objasnio ali niko valjda nije citao [:D]

evo jos jednom cu

Sve sto ti treba je na http://www.wowstatus.net/

Prvo skines program WOW-FE koji ne radi apsolutno nista osim sto kad ukucas podatke servera automacki promeni realmlist.wtf file sto moze i rucno da se uradi.

Najvaznije je sa liste servera(status list) potrefiti "pravi" server gde ce se za minimalno vreme uzeti 70+ lvl i da na serveru postoje vendori sto prodaju epice. Prilikom odabira servera obavezno gledaj da pod stavkom "XPrate" pise "fun server" jer na ovim "blizzlike" "high" i ostalim sigurno nema epic item vendora. Naravno za svaki server je potrebna posebna registracija accounta . Ako je home page servera forum ili nema "account registration" stavku odma batali taj i trazi drugi. Ja sam imao srece da nadjem server gde se lvl 70 uzme za 6-7 sati i imao je t5 vendore + bio je neki bug gde kad stavim gem u mesto za socket lik mi dobije 1k hp i malo statova za stalno a mesto za gem se oslobodi....i tako dokle hoces :) Tako da je bilo izvodljivo solirati sve raid instance :)

Mislim da nije vredno truda al ko voli nek izvoli :P

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ovde ja igram http://www.deathknell.cc/ mada ovaj server jos uvek radi samo na patchu 2.012 , ping je dobar questovi u vecini rade max lvl 225 ^^ zajebancija u svakom slucaju , ko oce da proba , sve sto treba da uradi jeste da otvori fajl realmlist iz wow foldera i da umesto onoga sto pise zameni sa: set realmlist www.deathknell.cc , takodje posle moze bez problema da vrati na predjasnje stanje i radice i original bez ikakvih problem provereno 100%. i da udjite na sajt www.deathknell.cc i napravite free acc i unapridite u BC ako imate instalirano i to je to

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

pozdraw,

znaci evo kako stoje stvari... skinuo sam wowFE i igro sam na trollgubens serveru (dobijes 70 za 1 creepa ubijenog, imas t6 vendore, onyxiu i ragnarosa u elvyn forest i pun qrac GM-made legendary 70lvl itema..) i danas sam hteo da udjem i neradi nijedan server cak ni wowstatus.com, smorio sam se i hteo sam da udjem na pravi wow ali ni on neradi... onda sam usao u wowFE i izabrao opciju ''play on official EU server'' i hteo je da se connectuje i swe ali nije prepoznao acc i pass, pa sam opet otisao na pravi i radio je ali opet nije prepoznao acc i pass. onda sam izbrisao wowFE i video da to nema nikakve veze i dalje mi nije radio pravi wow. sta koji qrac da radim pisam se na private server!!!

fvbfhf.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Isto predlazem da se proba ruski PVP server. Potrebnoje samo promeniti realm list na

WOW.ATRICOM.RU (verzija2.12)

Bildijes do 2 lvl. ides u glavni grad. Tamo dobijes KV , odmah ga das (kod istog lika) i OPA ti si vec lvl 70 sa 3000golda.

U vendora mozes da kupis T3. Server ima malo gresaka (vrlo malo).

Ax da na sajtu WOW.ATRICOM.RU (isti kao realm list) pravis besplatam acount.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav svima

Slucajno sam naleteo na vas tako sto sam googlao za WoW server :-)

No, registrovao sam se cisto da vas obavestim da postoji srpski server koji je jako dobar

Sajt je http://www.ice-burningwow.co.sr

Ako vam nesto treba pitajte na njihovom forumu, obicno su jako efikasni i brzo odgovaraju :-)

Support je extra jer na serveru rade profesionalni ljudi sa programerskim znanjem

Server je blizzlike, znaci nema onih gluposti ubijete jednog kripa i PUFF 5 levela (ja licno ne volim fun servere) :-)

Koriste poslednji patch a realmlist je ice-wowemu.no-ip.info

Postoje i drugi srpski serveri ali ono po cemu se ovaj server izdize iznad svih je to sto je administrator ustvari i developer istovremeno, znaci kada otkrijete bug ili quest koji ne radi, mozete prijaviti na forumu i ocekivati da ce se to popraviti (toga na drugim serverima nema, uglavnom cekaju da izadje nova verzija (revizija) emulatora...)

I za kraj, ako vas ne mrzi da citate: http://forum.sbb.co.yu/viewtopic.php?p=122145#122145

Eto tako, dosta sam hvalio server, odoh sad da igram WoW :D

Edited by SkaaX
Link to comment
Share on other sites

Eto tako, dosta sam hvalio server, odoh sad da igram WoW :D

Svojevremeno sam pomagao WDDG-u u februaru 2005. da sredjuje Mulgore i The Barens, od maja 2005. igram original, i sad cu da probam ovaj tvoj server (danas), i tesko li je tebi ako sve nije kako si napricao [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Ne kenjaj da si pomagao WDDG-u???

Hehe, sta ako ti kazem da znam licno jednog lika koji je bio u tom timu? :-)

Jos uvek imam njihove stare servere na kompu, Armagedon za 1.4.2 i Ludmillu 1.5.0

Pa radio sam Mulgore ceo + TB naravno, znaci quests, spawn points, etc, delimicno i Barens, davno je to bilo, tada je Raymarjacque bio glavni, cuo sam da je kasnije imao neke probleme pa je morao da menja nick skroz, extra je ekipa bila, znaci Juzna Afrika, Saudijska Arabija, USA, Holandija, Bugarska, bio sam cak i moderator na forumu/ircu, ali sam se smorio kad sam probao original wow i video da mi ustvari pravimo sranje, odnosno da je Wowemu pravo sranje i totalno sam batalio sve preko noci i poceo da igram original. Jedno vreme sam cak radio i sa IRPG, to su neki bugari koju su bili napravili program koji testira sve questove (da li su chains ok, da li nesto fali u questu, etc), mislim da ih sve jos imam na svom MSN nalogu samo sto se nisam logovao na MSN ima 2 godine [:D]

I ja na kompu imam i dalje sve fajlove koje sam tada koristio a moj original wow je instaliran preko postojece USA verzije tako da tamo jos stoje neke zajebancije oko piratskog wowa, cudo da mi i radi wow uopste [:D] (uradio sam screenshot ali nemam pojma gde da okacim sliku) [b)] edit: nasao sam

Imena se slabo secam, mada bi trebao potraziti IRC logove, mada je ipak veca zabava bila na starom WDDG forumu, pogotovo na private delu istog [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Hm da ali to sto si radio je baza, ne i sam emulator (inace su emulator i baza 2 odvojene stvari)

Mene je ovaj Iceman (admin srpskog servera) naucio da radim u MySQL i sada i ja popravljam quest-ove, spawn-ove i slicno

Steta sto ih razjurio Blizz, WDDG je bio odlican tim

Nego, jel si sreo mozda jos nekog Srbina u WDDG-u? Cuo sam da je taj lik bio u tom timu a sada je u Antrix timu (trenutno najbolji)

btw ovi linkovi ni kod mene nece iz nepoznatog razloga, probaj na http://burningice.tournan.com/index.php?

Eh da, neophodan je Firefox ili Opera, IE nece da otvara nesto one flash zajebancije

Edited by SkaaX
Link to comment
Share on other sites

Hm da ali to sto si radio je baza, ne i sam emulator (inace su emulator i baza 2 odvojene stvari)

Mene je ovaj Iceman (admin srpskog servera) naucio da radim u MySQL i sada i ja popravljam quest-ove, spawn-ove i slicno

Steta sto ih razjurio Blizz, WDDG je bio odlican tim

Nego, jel si sreo mozda jos nekog Srbina u WDDG-u? Cuo sam da je taj lik bio u tom timu a sada je u Antrix timu (trenutno najbolji)

btw ovi linkovi ni kod mene nece iz nepoznatog razloga, probaj na http://burningice.tournan.com/index.php?

Eh da, neophodan je Firefox ili Opera, IE nece da otvara nesto one flash zajebancije

Pa tada je bio samo jedan emulator, wowemu, neki rus ga je pravio i naplacivao 50$ za likove koji drze servere, a WDDG je uzimao od njega server, razbijao ga i onda preradjivao i u emulatoru sta je bilo potrebno a imali smo kompletnu nasu bazu (koja je iz sada u dan bila sve veca i veca), to se sve desavalo negde od februara-marta pa do ajde recimo maja, ni sam vise nisam siguran, tada sam video original wow i skontao da je to sto mi radimo zivo sranje (nije ni danas daleko od toga ali ipak dosta stvari sada radi u odnosu na onda). Skoro sam 100% siguran da tada nije bio nijedan srbin u wddg-u osim mene, mada ni ja nisam nikada bio nabrojan nigde kao neko ko je u timu, iskreno, bilo je ono 20-30 ljudi a ja sa pola od njih nisam ni bio u kontaktu jer nije bilo ni potrebe, najvise sam saradjivao sa Raymarom... Njega su pocetkom Maja onda poceli da vijaju, konkretno znam da je lik koji je radio sa nama, i USA, i to sve radio iz nekog univerziteta, dobio licno od dekana upozorenje (a ovaj je dobio ko zna od koga) da prekine da radi to sto radi... Raymar je iz South Africa tako da njemu nisu nista mogli, ali znam da su ga vijali ono najstrasnije, gasili sajtove, nije mogao nigde hosting da nadje jer gde god da je stavio, uvek je Blizz intervenisao, ja sam se nekako smorio u sred tog vijanja, samo sam jos jednom bio u kontaktu sa jednim bugarinom preko yahoo mesengera i na tome se zavrsilo.

Bio sam na serveru, malo pricao sa likovima, kazu da treba mesec-dva igranja za lvl70 i to me malo smorilo, nasao sam neki wow scape server, neki middle rate, ono 2-3-4 dana treba za lvl70 a onda mozes sta hoces, jednostavno malo me original smorio i zeleo sam da probam pirata, ako naletim na nekog normalnog GM-a da malo pokusam da ponudim moje original wow znanje (eto recimo danas ulazim u Ramparts i ubijaju me ona 3 moba sto stoje na ulazu, takve i slicne stvari koje primetim), ali bas mi nije stalo do lvlovanja iskreno, previse sam lvlovao u zivotu [:D]

edit: Jel ima taj Antrix neki home page ili slicno, da bacim pogled ?

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Da secam se kad su se selili sa sajta na sajt i forume, a tad je bas trebala da izadje cini mi se Ludmilla koju su najavljivali kao mnogo dobar emulator, 1000 puta bolji od prethodnog sto su imali, ali ih Blizz razjurio

Sada je emulator (ne baza, nego iskljucivo emulator) potpuno legalan kao sto je Antrix i ima QPL licencu, jedina stvar zbog koje blizz moze da intervenise je baza podataka, spawnovi, kripovi, itemi itd...

Meni je lik rekao da u WDDG-u je bilo njih 10-12 koji su radili na samom kodu emulatora a ostali se sredjivali bazu, ne znam samo kad se ovaj prikljucio njima i pod kojim nickom, ali je sigurno bio tamo

Antrix mislim da nema zvanicni sajt ali njihov ''home'' je emupedia.com (mada su zatvorili SVN i neko vreme nisu bili public pa su se sada vratili)

ne znam sta te tacno interesuje oko Antrixa ali mogu odgovoriti na mnoga pitanja, pratim desavanja skoro od kako postoje i u kontaktu sam sa jednim njihovim developerom

Edit: Ovo je njihov zvanicni sajt, skoro je napravljen kad su promenili ime iz Antrix u Ascent http://www.ascentemu.com/

Sto se tice WoWscape, malo je cudan taj server, administratori su totalni noobovi, ne znaju ni quest da poprave ali se zato razbijaju od para koje im igraci salju za donacije (imam informaciju da su prikupili oko 40 000$)

Bio sam tu kada su ih uhakovali i izbrisali im celu bazu sa igracima a oni mali backup star 2 nedelje... paceri, imaju 2000 igraca a ne prave backup :)

Imaju dobar community, igraci ih podrzavaju ali im je server mnogo bagovit, koriste prastaru verziju Antrixa, ne zele da update-uju najnoviju reviziju

Eh da sto tice ovog srpskog servera, zamisao je da bude potpuno blizzlike za one koji bas nikada nisu igrali i nemaju uslova da igraju original tako da ako igraju, igrace od pocetka lvl po lvl pa makar trajalo i 6 meseci, neka bar nauce osnovne stvari pa onda nek idu na fun servere ako ih smori a ne da mi lvl 70 pita sta je reputacija i kako se dobija ili da mi prijavljuje bag sto trener za first aid ne moze da ga nauci vecem skilu a skil za FA se uci iz recepta... i slicne gluposti, sad ne mogu da se setim sta su me sve pitali...

Za koji server si pricao kada si rekao Ramparts i Gm? Inace od 4 GM-a ostao je samo 1 na ovom srpskom serveru i trenutno traze nekog 'sposobnog' ozbiljnog Gm-a koji ima znanje i kome se moze verovati

Edited by SkaaX
Link to comment
Share on other sites

Da secam se kad su se selili sa sajta na sajt i forume, a tad je bas trebala da izadje cini mi se Ludmilla koju su najavljivali kao mnogo dobar emulator, 1000 puta bolji od prethodnog sto su imali, ali ih Blizz razjurio

Sada je emulator (ne baza, nego iskljucivo emulator) potpuno legalan kao sto je Antrix i ima QPL licencu, jedina stvar zbog koje blizz moze da intervenise je baza podataka, spawnovi, kripovi, itemi itd...

Meni je lik rekao da u WDDG-u je bilo njih 10-12 koji su radili na samom kodu emulatora a ostali se sredjivali bazu, ne znam samo kad se ovaj prikljucio njima i pod kojim nickom, ali je sigurno bio tamo

Antrix mislim da nema zvanicni sajt ali njihov ''home'' je emupedia.com (mada su zatvorili SVN i neko vreme nisu bili public pa su se sada vratili)

ne znam sta te tacno interesuje oko Antrixa ali mogu odgovoriti na mnoga pitanja, pratim desavanja skoro od kako postoje i u kontaktu sam sa jednim njihovim developerom

Edit: Ovo je njihov zvanicni sajt, skoro je napravljen kad su promenili ime iz Antrix u Ascent http://www.ascentemu.com/

Sto se tice WoWscape, malo je cudan taj server, administratori su totalni noobovi, ne znaju ni quest da poprave ali se zato razbijaju od para koje im igraci salju za donacije (imam informaciju da su prikupili oko 40 000$)

Bio sam tu kada su ih uhakovali i izbrisali im celu bazu sa igracima a oni mali backup star 2 nedelje... paceri, imaju 2000 igraca a ne prave backup :)

Imaju dobar community, igraci ih podrzavaju ali im je server mnogo bagovit, koriste prastaru verziju Antrixa, ne zele da update-uju najnoviju reviziju

Eh da sto tice ovog srpskog servera, zamisao je da bude potpuno blizzlike za one koji bas nikada nisu igrali i nemaju uslova da igraju original tako da ako igraju, igrace od pocetka lvl po lvl pa makar trajalo i 6 meseci, neka bar nauce osnovne stvari pa onda nek idu na fun servere ako ih smori a ne da mi lvl 70 pita sta je reputacija i kako se dobija ili da mi prijavljuje bag sto trener za first aid ne moze da ga nauci vecem skilu a skil za FA se uci iz recepta... i slicne gluposti, sad ne mogu da se setim sta su me sve pitali...

Za koji server si pricao kada si rekao Ramparts i Gm? Inace od 4 GM-a ostao je samo 1 na ovom srpskom serveru i trenutno traze nekog 'sposobnog' ozbiljnog Gm-a koji ima znanje i kome se moze verovati

Jeste, Ludmila je trebala stvarno da bude preteran emulator, mada nikada nije zavrsen, cak i po onome sto je bilo uradjeno bio je mnogo ispred wowemu-a, e kad je nastala frka tada zbog blizza, tada sam i ja prestao da se uopste bavim sa time, naravno ne zbog toga jer sam se uplasio blizzarda [:D] vec zato sto sam se smorio i poceo original da igram [xx(]

Nista me konkretno nije interesovalo oko Antrixa, nego eto cisto sam hteo da bacim pogled, fala za linkove.

Za sada WoWcrack mi deluje kao ok server, 10x rates, stabilan, rade profesije, sve instance, ima dosta ljudi (sto mi je najvaznije), sta znam, ja jesam dugo igrao original (i jos ga igram sa vremena na vreme) ali mi nesmeta previse kada nesto baguje ili nije bas kako treba, to da ovi imaju donatore, to je tacno, verujem da su se namlatili lepih para [:D]

Koji ti je nick na tom serveru, docu ja online da popricamo malo, ja imam samo wow znanje, ne i GM znanje [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...