Jump to content

BitN v2.02 AI Allstars


war3fun

Recommended Posts

stigao sam na brzinu da isprobam...

1)onaj doom je preteran.. dmg dok ne crknes , pa 4 infernala.... lol

2)teal dobija 300+ golda na pocetku

3)ako kucam kompu repickAI dok se bira desi se da dobije po 2 heroja

4)custom ikonice itema su sjebane dok su "pasivne"

5)smanji repick i random na 60ak sekundi... i nemoj da pise 1.00 minuta(kao sad 5.00)

6)random bi "trebao" da daje heroje iz svih taverna, mada su za sad c/p samo drugi skin

7)tooltips....ovde sam ispizdeo [:D] .. ako pise death i decay ocu death i decay... i dobar deo nije "prilagodjen"

8)nemas "mid game" .. stavi drugi tower da pravi magic dmg(da bi pravio vise dmg vojsci) , a zadnji chaos(da ga ne bi pojeo za dorucak)

9)blizzard i slicne magije ne bi smele da stete zgrade, a da im je range veci od zgradinog

10) smanji sve bash duration na neki normalan nivo

11)iteme ili stat gain herojima treba da sredis.. sad je najbolje da kupujes gloves of speed posto je 15%=15agi u sustini... znaci 5k je +30agi a ~500 +30%ias

12)comp AI treba na fontani a ne kod baze da se healuje.. brze ide

13) meni licno smeta sto meze vise ljudi da bira istog heroja.. al mozda se nekom svidja

14)max speed item koji je jeftin je big NO-NO

kad budem imao vremena pogledacu sve detaljno, pa da ti bacim opsirni spisak [:D]

btw djasvi mi se mapa i koncept

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni pogledao mapu ali pretpostavljam da hoce da ti kaze da je suludo davati 5000g za item koji daje 30 agility, sto je za strength ili inteligence heroja 30% increased attack speed kad postoji item od oko 500 golda koji daje 30% increased attack speed.

Inache, trebace ti dosta vremena dok izbalansirash cene, iteme, stats herojima itd. Samo nemoj da odustajesh

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izvinjavam se sto nisam bio neko vreme,bio sam dosta zauzet.Izbacio sam novu verziju BitN-a.Izmene:

-+3 heroja

-Itemovi su lepo izbalansirani

-Sada se mozete odluciti da li ce te igrati sa AI kompjuterom koji je ili easy ili normal ili insane.

-Dodat upgrade kulama

-Sada je tesko poraziti Force Leadera,mnogo je jaci.Preporucujem item sa bash ili critical strike.

To je ono osnovno,dalje ce te videti sami.

I,sta mislite

LINK:http://www.epicwar.com/maps/20578/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...