Jump to content

Pro Evolution Winning Eleven 2007


Recommended Posts

Ja ne znam koj je vama djavo.... dao sam vam link odakle mozete da skinete igricu. Sta vam je cudno sto se igrica zove We/Pro evolution soc 2007?!

Skinite pa probajte, kakav crni pes 6 , ovo je poptuno drugacije .... Ljudi pricaju da je ovo najbolja verzija fudbala za komp. S'tim da se ja ne slazem jer u WE9 je uradjen mnogo bolje shut, a ovde lopta leti kao u svim Pes-ovima...

Aj skinite vi lepo ovo pa odigrajte pa onda nesto kakite...

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

jeste, winning eleven: pro evolution soccer 2007 je verzija pes6 za americko trziste i za to trziste od sada fransiza nosi taj naziv. znaci, nije nova igra, nego pes6 u stvari.

e sad, posto je proslo relativno dosta vremena izmedju izdavanja pes6 i wepes2007, moguce je da je ovaj drugaciji...

ja ne mogu nista da pricam, posto sam presao sa pes5 na wepes2007, posto sam za pes6 mogao da nadjem samo onu retardiranu procyon verziju koja secka i koje se ne secam kakva je, mada mi jeste nesto u glavi da je drugacije, ko ce ga znati...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bogami, fifa pocela da krade od pesa vise nego sam pes, mozda i ona zalici na nesto za godinu-dve, probao sam ovaj champions league i mnogo je bolji od ranijih, u svakom slucaju, sad ce i pes da se aktivira, posto im gori pod nogama:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

prvi postovi su uvek cudni...

razlike su neznatne..i dalje je igrach ako je crven totalno nezaustavljiv i ima bombu u nozi..

ja igram we 11 - neka neoficijelna modifikovana 10ka koju je neko malo ispopravljao i ubacio nemacku ligu i neke cudne zastave.taj fudbal je zasad najbolji..dok cekamo naredni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...