Jump to content

StarCraft i WCG 2007


Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Supreme Commander nije oficijelna WCG igra..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

upravo, EA je mnogo veliki za sve ostale..

meni je zao shto nece biti SC-a, narochito sad kad je moguce da ce se sledece godine igrati SC2, pa da ovo na neki nachin bude "ispracaj" ali ovako se otvara shansa da po prvi put uzmemo medalju u nekoj igri na finalnom turniru, jer CnC3 igra nash chovek Daut, top3 AoE 2/3 igrach u svetu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

post ti je mnogo sarkastichan i glup. Dechko je jedan od najboljih RTS igracha svih vremena, pogledaj malo po guglu slobodno, i sasvim je zasluzio da i on jednom dobije shansu da ode na WCG. Meni je SC bolji RTS od CnC3/AoE3 koji su bili u izboru, ali posle 3 god SC-a, u krajnjem sluchaju barem je on dechko zasluzio da se pokaze. Kad ti budesh uradio makar i 10% od njegovih uspeha, imaces pravo da ga komentarishesh sa tim sarkastichnim tonom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa ti si pocheo sa "ajde onda da igramo minesweeper i sl", aludirajuci na to da je dechko dobar samo zato shto igra noname igru..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

meh, nisi me shvatio

nisam pricao kako je on dobar samo jer niko ne igra tu igru sem njega, nego kako moze da bude dobar kao pro, opet glupo da se pravi wcg turnir za igru za koju ce doci samo par ljudi, stoga poredjenje sa minesweeperom

ne shvatam uopste kako si izvukao zakljucak koj si izvukao?

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

Nazalost nece biti vishe ljudi za SC od C&C3.

Svi ovde se slazemo da je SC bolja igra od C&C3. Takodje nije igra ubacena samo iz jednog razloga, pogotovo ne da se nekom da shansa da ode na WCG finalni event.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ljudi da budemo realni... nema puno ljudi koji igraju ni jednu ni drugu igru... kontam da najvise ljudi koji hvali SC ni ne igraju/igraju jako malo...

a nas koji sada igraju ima dosta, samo sto ih nema na ruru... ljude koje vidjam da postuju su: wiljuska i zljonza... (od ovih koji igraju i online) eto i spery je resio da se javi :) i to je to... cak i ja retko dolazim na rur. SVI RETKO POSTUJU!!!

ne znam sto, ali gledate ko da je RUR centar sveta... nema nikog da postuje SC jel da ?

e pa jebiga... sta da se radi... ali ima igraca...

sa obzirom da je gotovo sa wcg-om za SC nema ni poente cela rasprava... valjda je vreme da se pusti neko drugi, mozda je malo sebicno to sto nas 20 oce da igra SC a necemo da damo nekim drugim ljudima kojih ima 20 takodje, samo zato sto se vadimo na ime igre (koje jeste veliko)... sta da vam kazem momci, srecno i sabite ih u C&C3.

GL HF GG

Edited by kepa
Link to comment
Share on other sites

Najbolje da je RUR kriterijum da li ce se SC igrati ili ne. U tom slucaju se ne bi igrao od 2005 josh :P.

Mogu da pitam da li ce da naprave sporedni SC turnir pored toga. Javljam kad budem znao neshto vishe :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...